Přehrajte si na PrimaPLAY horor Satanův měsíc!

Satanův měsíc

Charisma Carpenter je díky seriálům Buffy, přemožitelka upírů a Angel zvyklá na útoky upírů, démonů, čarodějnic, vlkodlaků a nejrůznějších příšer. Jak ale obstojí proti samotnému ďáblovi? To se dozvíte ve snímku Satanův měsíc. Celý film si můžete zdarma pouštět na PrimaPLAY.cz až do 4. listopadu.

Sourozenci Heather a Cole mají štěstí v neštěstí, jako malí ve zdraví vyvázli z masakru, který se odehrál v jejich rodném městečku a který měl podle všeho na svědomí sám ďábel.

O dvacet let později se rozhodnou, že se mu prostě musí pomstít. Vydávají se tak na nebezpečnou cestu plnou nástrah, při které hrozí, že z ní nevyváznou živí. Do karet jim hraje alespoň to, že má Heather jisté paranormální schopnosti, díky kterým je schopná vycítit přicházející pohromy.

Jak tenhle souboj s ďáblem dopadne?

Celý film si přehrajte zde:

Satanův měsíc

Satanův měsíc

 

Není to sice žádná hitparáda, ale tenhle snímek určitě potěší všechny pořádné nadšence mysteriózních hororů. Někteří si z toho vezmou příklad, jak film vypadat nemá, jiní se u některých (ne)povedených scén pobaví a někdo z vás, se u toho možná bude i bát. Na své si přijdou i fandové Buffy a Angela, protože na Cordelii si určitě všichni moc dobře vzpomínají. A není nad to vidět svojí oblíbenou seriálovou herečku v béčkovém hororu.

Navíc tohle nechutné podzimní počasí vyloženě vyzívá ke sledování hororu.

Pár důvodů, proč tenhle snímek nevynechat:

  • seriálová Charisma Carpenter v hlavní roli (Buffy, přemožitelka upírů, Angel)
  • atmosféra jako ušitá pro podzimní večer
  • šílený Jeffrey Combs ve vedlejší roli (Přízraky, Re-Animátor, Parasomnie)

 Klára Růžičková