Pokračování Hamleta? Ve středu večer je možné všechno!

Steve Coogan a jeho "harém" ve filmu Hamlet na kvadrát
Steve Coogan a jeho "harém" ve filmu Hamlet na kvadrát
Zdroj: archiv Prima COOL

Jak udělat pokračování divadelní hry, na jejímž konci všichni natáhnou bačkory? Sledujte ve středu večer od 22:40 na COOLu.

Středoškolský učitel a amatérský herec Dan je nešťastný. Jeho práce rozhodně nepřináší přehršle finančních prostředků a doma to nemálo skřípe.

Ani mimo domov to není lepší. Jeho poslední hru místní strhali a akutně mu hrozí vyhazov…

Hlad je však nejlepší kuchař a v akutní krizi Dana napadne pro své studenty vytvořit a nazkoušet pokračování Shakespearova Hamleta!

Co následuje, je crazy komedie, kterou ocení nejenom znalci renesanční literatury, ale také milovníci britských ujetostí a znalci South Parku.

Kvality napoví už skutečnost, že v hlavní roli se představí Steve Coogan, britský komik slavný pro svůj suchý humor z filmů jako Nonstop party, Kafe a cigára, Tristram Shandy nebo Jednotka příliš rychlého nasazení (a mnoha, mnoha dalších).

Neméně důležitý je však i děj filmu, na němž se podílela Pam Brady, scenáristka, která získala ostruhy na seriálu South Park.

Právě podobně nonsenciální je i Hamlet na kvadrát. Protože kombinovat Shakespearův pološílený kult se stroji času, kung-fu a dalšími proprietami se jednoduše jen tak nevidí!

Komedie zaláskovaná do amatérského divadla, která vás jako bonus nenásilně naučí, co všechno vlastně původní Hamlet obsahoval a proč to bylo cool, začíná ve středu večer od 22:40 na COOLu!

(lol)