SOUTĚŽ o pekelný Iphone 5, Ipod Nano

Už ve čtvrtek 14. února ve 20.15 startuje na COOLu nový pořad Pekelná výzva. Právě teď pro vás máme luxusní soutěž o Iphone 5, Ipod Nano a oblečení Representuj COOL!

 


 

Soutěžíme právě teď TADY!!!!

 

Pekelná výzva je zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Ovšem jsou u toho  vystaveni hodně nepříjemným okolnostem. Moderuje Iva Pazderková

 

Soustředit se a správně zodpovědět i triviální dotaz je opravdu náročné. Mezi rušícími elementy jsou například elektrické šoky, prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovinebo třeba lechtání.

 Pravidla Pekelné výzvy jsou následující:

Do každé soutěže (odpovídající jednomu vysílacímu dílu) vstupuje pět soutěžících a má šest kol, během nichž soutěžící postupně odpadávají. Vítěz to ale ani po zdolání všech bojových klání se soupeři nebude mít lehké. V posledním šestém kole může vyhrát 5x 20 tisíc korun, pokud ovšem správně odpoví na posledních 5 otázek. Vždy, když se mu nepodaří správně odpovědět, musí jeden balík (20 tisíc) vhodit do ohně.

V průběhu Pekelné výzvy čekají na soutěžící pořádně stresové podmínky. Někdy i pouhý úmysl odpovědět na otázku bude ztížen splněním náročného úkolu, například zmáčknout poslepu tlačítko ukryté mezi kaktusy.

Ani správná odpověď ale nemusí být dílčí výhrou. V jednom ze soutěžních kol dostanou soutěžící „za odměnu“ úkol vložit si do úst například zvířecí oko. A pak s touhle náloží v ústech ještě musí odpovídat na další otázku! A za příští správnou odpověď, další oko! :)

Vyhrát Pekelnou výzvu opravdu snadné není. Abyste to zvládli, potřebujete nejen myslet, ale, a to hlavně, udržet si pevné nervy a notnou dávku smyslu pro humor.