Rozhovor s vítězem 3. Pekelné výzvy Hassanem

Pekelná výzva (3) - Soutěžící - Hassan

Vítězem třetího dílu Pekelné výzvy se po pětikolové bitvě stal osmatřicetiletý Hassan Atalai, který pracuje jako tatér.

Osmatřicetiletý Hassan Atalai se vyučil aranžérem, ale momentálně pracuje jako tatér. Od dětství vyhledával dobrodružství, proto strávil několik let v cizinecké legii. Byl v jejích jednotkách na Korsice, stříleli po něm v Bosně. To už je ale minulost. Ke zbraním má nicméně pořád blízko.

Když se ho moderátorka Iva Pazderková během soutěže zeptala, na co by použil případnou výhru, bez váhání odpověděl, že na koupi zbraní. Bezprostředně po natáčení si to ale rozmyslel. Z možné výhry 100 000 korun si Hassan Atalai nakonec odnesl pouhých 20 000 Kč. Osmdesát tisíc musel vhodit do pekelného ohně...

Věděl jsi, co tě čeká, když jsi vstoupil do studia?
Věděl jsem, že půjde o vědomostní soutěž s extrémními prvky, takže něco takového, co mám právě za sebou, jsem očekával. Netušil jsem nic o konkrétních disciplínách, ale myslím, že by mě to neodradilo. Všechno se dalo zvládnout, snad kromě popíjení panáků rybího tuku. Tam jsem měl skutečně namále, abych se nepozvracel.


Proč ses přihlásil do této soutěže?
Peníze se vždycky hodí, ale kvůli nim jsem sem nešel. Mám rád dobrodružství, rád poznávám nové věci, lidi, rád soutěžím. Byl jsem už v několika reality show, hlásil jsem se třeba do VyVolených. Tenkrát mě ovšem nevzali. Neprošel jsem lékařskou prohlídkou, protože jsem bral steroidy a měl skoro třicet kilo navíc. Doktor mi to nedoporučil.

Opravdu si za vyhrané peníze nakoupíš zbraně, jak jsi prohlásil při soutěži?
Nevím, jak s těmi penězi naložím. Není to zase tak velká částka, takže si nejspíš koupím jen nějaké oblečení. Docela se stydím, že jsem odpovědi moc nezvládnul, hlavně tu poslední otázku. Nevzpomenout si na výšku české hory, když hory miluju a pravidelně po nich chodím… Nechápu! No, aspoň vidím, co s člověkem udělá kamera. Doma z obýváku, to se to kritizuje!

Celou Pekelnou výzvu (3) si přehrajte zde: