Rozhovor s vítězem 2. Pekelné výzvy Ondrou

Pekelná výzva (2) - Soutěžící - Ondra

Vítězem druhého pokračování Pekelné výzvy se po pětikolové bitvě stal čtyřiadvacetiletý Ondřej Dobeš z Brna. Odnesl si výhru 20 tisíc korun.

Ondřej Dobeš je exhibicionista a nijak se tím netají. Ostatně za účelem exhibovat se přihlásil i do Pekelné výzvy. Šokoval hned od začátku, když prohlásil, že ochutnal svoje vlastní sperma a za svůj dosavadní život měl víc než sto partnerů. „Každý člověk trochu kecá, nadhodnocuje. Ale bylo jich hodně,“ řekl. Ačkoliv v první kole nezískal ani bod, nakonec celou soutěž vyhrál.

Přečtěte si rozhovor, který nám dal hned svém vítězství.

Už máš představu, jak naložíš s vyhranými penězi?
Vůbec ne. Asi umořím dluhy a možná si něco pěkného koupím. Víte, já jsem se nepřihlásil primárně kvůli penězům. Peníze jsou samozřejmě super, ale pro mě je hlavní, že jsem se mohl někde předvést a taky ta zábava. A tohle zábava byla, i když jsem vlastně moc nevyhrál.

Jak hodnotíš svou účast v soutěži?

Jsem spokojený. Už jsem o tom řekl všem svým kamarádům, a dokonce i mámě. Smála se mi, že se bude koukat. Doufám, že se za mě nebude stydět, až to uvidí. Těším se na to, už jsme domluvení s kamarády, že se sejdeme u nás doma a budeme koukat všichni společně. Trochu mě mrzelo, že jsem v posledním kole nezabojoval víc. Hlavně postavičky ze Čtyřlístku mě štvou, ty jsem vědět mohl, byl to můj oblíbený komiks. Trochu jsem čekal, že otázky v posledním kole budou podobné jako ty v kolech předchozích. Ale co už, ostatní jsem nevěděl a odpovědi bych nevymyslel. Bavil jsem se, a to je hlavní.

Která disciplína pro tebe byla nejsložitější a co všechno bys byl ochotný udělat pro peníze?
Já jsem si po prvním kole moc nefandil. Měl jsem jiné favority. Tipoval jsem, že by to mohla vyhrát Tereza nebo Pepa, takže jsem si moc nevěřil. Asi až po tom pojídání očí jsem začal mít pocit, že by to mohlo dopadnout. Kupodivu ty oči mi až tak nevadily. Jasně, měl jsem pocit, že se povracím, když jsem měl ty dvě obrovské v puse, ale mnohem horší pro mě bylo močení před lidmi. Co bych udělal pro peníze? Nevím, to by záleželo na situaci. Kdyby mi štáb třeba řekl, že musím nejen močit, ale taky dělat to druhé, to bych odmítnul.


Tušil jsi před soutěží, co tě čeká?
Tak trochu. Tušil jsem, že budu plnit nějaké úkoly a že se bude jednat o vědomostní otázky, ale co přesně bych měl dělat, to jsem nevěděl. Bylo to překvapení, ale nakonec jsem byl za něj rád, fakt jsem se bavil.

Celý druhý díl Pekelné výzvy si přehrajte zde: