Pekelná výzva - Co uvidíte ve 2. díle

Pekelná výzva (2) - Něco ti kouká z pusy!

Pekelná výzva pokračuje dalším dílem! Jak se pět soutěžících popere s šesti náročnými disciplínami a jakou výhru si odnese vítěz? Cestu k ní bude mít každopádně pořádně trnitou, čeká ho totiž doslova pekelné utrpení.

Princip Pekelné výzvy už znáte z minulého týdne. Ve hře je v každém díle celých 100 tisíc korun, o které se v závěrečném kole popere ten, kdo nejlépe zvládne kola předchozí. A že to bude boj na ostří nože.

Tentokrát se vám v něm představí Josef, Michal, Libor, Tereza a Ondřej.

Než se ale pustí do hry, dozvíte se, stejně jako v minulém díle, trošku víc o tom, co jsou vlastně zač. Jeden z nich jedl pečenou kobru, druhý byl ještě odvážnější a ochutnal svoje vlastní sperma. A někdo skočil z okna, aby utekl před slepým tatínkem své přítelkyně. Proč to udělal a kdo to byl? Dozvíte se! 

A pak už to pojede! První kolo bude znamenat pro soutěžící zajímavý módní doplněk na obličeji ve stylu Mumie se vrací, lehké šimrání chuťových pohárků i jezení skopových očí. No bude to prostě moooc!

A pak si při tom všem vzpomeňte na jména Dumasových tří mušketýrů nebo na jméno řeky, která protéká Paříží! :)

Ve finále na vítěze čeká dalších pět otázek, přičemž za každou špatnou odpověď bude muset část své výhry, konkrétně 20 tisíc korun, spálit v pekelném ohni.

Kdo se jím stane a kolik peněz si nakonec ze soutěže odnese, se dozvíte ve druhém dílu Pekelné výzvy!