Pekelná výzva - Co uvidíte v 1. díle

Pekelná výzva - 1. díl - pětice soutěžících a moderátorka

Elektrické šoky, netradiční ozdoby obličeje, rvačka, vepřový raut a další disciplíny, tím vším si bude muset projít dnešní vítěz.

V Pekelné výzvě jde o poznání sebe sama, ponižování, a taky o peníze. O ty samozřejmě na prvním místě. Ve hře je v každém díle celých 100 000 korun a první díl pochopitelně není výjimkou! O příležitost exhibovat a odnést si alespoň nějakou sumičku se ucházejí čtyři muži a jedna žena: Daniel, Robin, Martin, Matěj a Andrea.

Soutěžící mají postupně odpovídat na jednoduché otázky. V čem tedy spočívá ona pekelnost? K odpovědi se musejí přihlásit, a to tak, že zmáčknou bzučák. Potud pořád ještě nic neobvyklého. Jakmile to ale udělají, dostanou šok elektrickým proudem. Zdánlivě banální otázky se tím mění v zapeklité. Když k tomu navíc přičteme nervozitu a fakt, že čím víc se člověk potí, tím rány elektrickým proudem i přemýšlení bolí víc, máme se na co těšit. V takovém případě nic nezmůže ani nápověda, že by hledaná slova by měla začínat písmenem M. Soutěžící Martin to sice dobře ví, přesto s vážnou tváří prohlásí, že synonymem pro rostlinu gladiolu je růže. Tedy vlastně mrůže, podle Martina nová to odrůda. A brzy bude ještě hůř!

Pět statečných čeká také představování formou jednoduchých tipovacích otázek. Aby věděli, s kým mají tu čest… Který ze soutěžících se miloval nejen se svou dívkou, ale také s její tetou? Kdo byl tak odvážný a vypravil se na Baník ve sparťanském dresu? A kdo se učil svou profesi na mrtvolách?

Kdo z odvážné pětice první díl Pekelné výzvy nakonec vyhraje? A kolik peněz si odnese?

Dozvíte se ve čtvrtek 14.února ve 20:15 na Prima COOL!