Fotbalové úterý: CELTIC FC – FC BARCELONA

Liga mistrů - Celtic FC - FC Barcelona
Liga mistrů - Celtic FC - FC Barcelona

Pro Barcelonu nastává v Lize mistrů moment jednoho z nejnepříjemnějších zápasů. Celtic doma dře nadoraz a každému soupeři jde takřka o holý život. Sledujte fotbalovou bitvu v úterý 1. 10. od 20.15 na Prima COOL.

Přežít nasazení a vysoké tempo zelenobílých dokážou jen ty nejlepší a nejodolnější týmy na světě.

 

Před rokem na svém stadionu Celtic Barcelonu ve strhujícím zápase porazil a ukázal svou sílu. V prvním zápase skupinové fáze ale skotský mistr prohrál v Miláně s AC 0:2, když oba góly inkasoval až v úplném závěru. Favorizovaná Barcelona si pak v klidu a pohodě s chutí zastřílela proti Ajaxu, kterému nasázela čtyři góly.

 

Barca zažívá ve španělské lize fantastický start sezony, když ještě neztratila ani bod. Ale v Glasgow možná bude postrádat Lionela Messiho. Hlavní megastar katalánského klubu nedohrála kvůli zranění stehenního svalu sobotní ligové utkání v Almeríi. Bez Messiho pochopitelně síla Barcelony klesá, ale na druhou stranu dostane větší šanci se předvést nová akvizice Neymar.

 

Jenže pro mladého Brazilce nebude horká skotská půda ničím jednoduchým. Ať už s Messim nebo bez něho čeká Celtic velký fotbalový večer. Celtic Park bude beznadějně vyprodaný a všichni se mohou těšit na zcela jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru.

 

Utkání Celtic FC – FC Barcelona vysílá živě Prima COOL v úterý 1. října ve 20.15.

 

Ve studiu se o své názory podělí s moderátorem Radkem Šilhanem ambasador Ligy mistrů na Prima COOL Marek Jankulovski a trenér František Straka, který jako kouč Teplic dokázal v tehdejším Poháru UEFA Celtic porazit 1:0.


Na PrimaPLAY Premium si přehrajte 1.10. od 20:40 utkání Arsenal FC - SSC Neapol.