O pořadu

Zbouchnutá

Mladá cílevědomá reportérka se na večírku opije tak, že skončí v posteli s prvním troubou, který se namanul. Po trapném ránu, kdy se zapřísahá, že dotyčného už v životě neuvidí, ovšem přichází studená sprcha – těhotenství. Bude jejich jediné pojítko natolik pevné, že je udrží pohromadě, i když jsou natolik odlišní a vůbec se neznají? Americká romantická komedie (2007). Hrají K. Heiglová, S. Rogen, L. Mannová a další. Režie J. Apatow (124 min) (Premiéra)

Alison Scottová je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak dlouho jen to půjde. Ti dva se setkají v baru, společně se opijí a vyspí se spolu – a jen tak „mimochodem“ počnou nového člověka. Aniž by to tušili, ráno se jako rozumní dospělí lidé zastydí a rozloučí. Navždy – alespoň v tu chvíli jsou o tom přesvědčeni.

 

Pak se ale Alison udělá špatně a Ben přijme telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepří. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady přátel, například Benových bláznivých spolubydlících nebo Alisoniny přemoudřelé starší sestry...