O pořadu

V kůži Johna Malkoviche - main

John Cusack objeví vchod do magického tunelu. Jeho prostřednictvím se ocitá v hlavě herecké hvězdy Johna Malkoviche. Vidí a cítí totéž co on! Zázračný výlet trvá ovšem jen patnáct minut... Americká komedie nominovaná na Oscara (1999). Dále hrají C. Diazová, N. Bellamy a další. Režie S. Jonze (109 min) (Premiéra)

Loutkář Craig nemůže zavadit o pořádný job, a tak předvádí svá loutková představení plná zklamání a zhrzených lásek přímo na newyorských ulicích. Jeho žena Lotte je zase posedlá zvířátky. Prodává domácí mazlíčky a také jich má spoustu doma. Jejím favoritem je ale retardovaný šimpanz Elijah, kterému se Lotte pokouší vyřešit jeho psychické problémy. Craig nemá peníze, a proto přijme místo účetního v podniku s šéfem, jemuž je už 105 let, a se senzační kočkou jménem Maxine.

 

Zamiluje se do ní na první pohled, ale Maxine to přehlíží. Ovšem jen do té chvíle, než vedle Craigova stolu najdou společně vchod do "Johna Horatia Malkoviche". Přijdou na to, že z tohoto zvláštního objevu by mohla být docela slušná živnost. Vypečení podnikatelé začnou prodávat patnáctiminutové pobyty "v kůži Johna Malkoviche" za 200 dolarů a také sami vzrušující "cestování" vyzkoušejí...