Teorie velkého třesku V (13)

Teorie velkého třesku Foto:

Leonard se rozhodne pozvat Penny na rande a Penny pozvání přijímá. Dají se znovu dohromady? Americký sitcom (2011). Hrají J. Parsons, J. Galecki, S. Helberg, K. Nayyar, K. Cuocová a další

Leonard pozve Penny na rande. Zbytek party čeká, jak to dopadne. Leonard i Penny jsou ze schůzky nervózní. Zatímco se Leonard obléká, kluci hrají Osadníky z Katanu. Sheldon nevědomky baví Howarda a Raje svou potřebou stavět klády, protože nechápe sexuální podtext spojení těchto slov.

Leonard a Penny se snaží odlehčit atmosféru. Předstírají, že je to jejich úplně první rande, hrají si na cizí osoby. Schůzka se ale nakonec zvrtne, když se Leonard zeptá, zda se dají opravdu znovu dohromady. Penny odpoví, že pro něj bude mít vždycky slabost. Leonarda vytočí slovo „vždycky“.

Penny se ale ještě tu noc rozhodne s Leonardem vyspat a po sexu se dohodnou, že to spolu zkusí znovu, ale nejprve potají. Chtějí si být jisti, že vztah bude fungovat, než s ním vyjdou na veřejnost.

Další den jde parta na jídlo do restaurace, kde pracuje Penny. Leonard trochu přepískne své reakce a Penny se naštve. Chce si vše vyříkat v noci, ale hádka skončí udobřovacím sexem...

Ohnivý armagedon Foto:
23:25 01:25
64%
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVPartička promo 1 Foto:
21.55
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVKinobazar Foto:
22.35

reklama