O pořadu

Tak už dost, Frede!

Problémy v manželství či v zaměstnání může mít každý. Ale jen Elizabeth má na jejich řešení mocného spojence - kouzelného, neviditelného a občas zlomyslného... Americká komedie (1991). Hrají P. Catesová, R. Mayall, M. Masonová, R. Eldard, A. Peldonová a další. Režie A. de Jong (95 min)

Fiktivní přítel z dětství, pohádkový mužíček Fred, pomůže Elizabeth nejen vyrovnat se s rozpadem manželství, ale i stát se sebevědomou osobností.

 

Elizabeth si zoufá, protože ji opustil manžel Charles kvůli atraktivní milence. V kritické situaci se jí zjeví pohádkový mužíček Fred, který jí byl v dětství oporou proti dominantní matce. I teď jí nabízí pomocnou ruku. Elizabeth se pak náhodou setkává s kamarádem z dětství Mickem, který o ni projeví zájem. Elizabeth však je stále zamilovaná do Charlese a snaží se manželství zachránit, přesně po způsobu své agilní matky. Fred ji krůček za krůčkem z tohoto přetrvávajícího vlivu osvobozuje, zbavuje ji strachu z matky a zinscenuje přechodný Charlesův návrat domů, aby si Elizabeth uvědomila jeho proradnost. Podaří se Elizabeth své blokace překonat?