O pořadu

Stick

Burt Reynolds je po sedmi letech propuštěn z vězení a chce začít nový poctivý život. Jeho bývalý parťák ho ale přemluví k práci pro drogové podsvětí, která ho zavede opět mezi nebezpečné zločince… Americký kriminální film (1985). Dále hrají C. Bergenová, G. Segal, Ch. Durning, J. Perez a další. Režie B. Reynolds (105 min)

Stick chce po propuštění ze sedmiletého věznění začít nový, poctivý život. Bývalý spoluvězeň a kamarád Rainy ho však získá pro zakázku drogového podsvětí – mají přepravit kufřík s velkou částkou od velkoobchodníka s drogami Chuckyho k mocnému importérovi Nestorovi. Chucky však po splnění úkolu nechá Rainyho zavraždit a odmítne vyplatit Stickovi slíbenou odměnu. Chytrý a mravně neústupný Stick usiluje o spravedlivou odplatu.

 

Nechá se zaměstnat jako řidič u podivínského multimilionáře Brahna, který se rád obklopuje gangsterskými typy a je společenským pojítkem mezi Nestorem a Chuckym. Zaštítěn Brahnem uniká Stick likvidačním pokusům goril gangsterských šéfů. Nestor nařídí albínskému „Indiánovi“, aby odstranil i Chucka. Stick se šťastně shledá s milovanou dcerou Katie a naváže citový vztah s Brahnovou poradkyní Kyle McLarenovou. Když Indián zastřelí Stickova nového kolegu, komorníka Cornella, a dostane se do úzkých při jinak úspěšném pokusu o vraždu Chucka, neposkytne mu pomoc a Indián zemře. Stick se vydá zúčtovat s Nestorem, ten však pojistil svůj život únosem Katie...