O pořadu

Skryté zlo

Michael před lety utekl z rodného Texasu, protože ho jeho hráčská vášeň a četné dluhy zavedly do slepé uličky. Když se ale vrátí domů, řada lidí nemůže zapomenout na to, že je tehdy opustil… Americký thriller (1994). Hrají P. Gallagher, A. Elliottová, W. Fichtner, A. Trese a další. Režie S. Soderbergh (95 min)

Michael Chambers přijíždí domů, aby tu oslavil matčinu svatbu. Kdysi musel kvůli své hráčské vášni opustit domovské město i odejít od své ženy.

 

Nyní tedy přichází zpět do míst svého mládí a čeká ho složité období, kdy se bude snažit obnovit vztahy s rodinou, přáteli (i nepřáteli), ale zejména vypátrat bývalou manželku, aby se o ni znovu ucházel. Získává práci – společně s novým matčiným manželem se stává řidičem pancéřového vozu.

 

Téměř všechno se mu daří, nachází dokonce i cestu ke své exmanželce; problémy nastávají až v okamžiku, kdy je přistihne její přítel. Aby se dostali ze vzniklých nesnází, musí Michael vymyslet plán: rozhodne se ukrást peníze, které jsou převáženy pancéřovým autem společnosti, v níž pracuje…