Ross Kemp: Afghánistán

Ross Kemp: Afghánistán

O pořadu

Každou středu ve 20:15

Nastražené bomby, dvaceti tří denní boje a nebezpečí na každém rohu. Britský herec a novinář Ross Kemp na vlastní kůži zjišťuje, jaké je být nasazený v Afghánistánu.

Originální název: Ross Kemp in Afghanistan
Země a rok výroby, distributor: Velká Británie, 2008, Endemol
Žánr: dokumentární
Série: 1. – 2.
Počet epizod: 10
Délka epizody: 60 min.

Britský herec a novinář Ross Kemp má namířeno do prvních linií za anglickými vojáky bojujícími v Afghánistánu. Není náhodou, že se jeho cílem stal regiment 1st Royal Anglian přezdívaný „Vikingové“. Součástí stejné jednotky dříve býval jeho otec. Ještě před cestou do válkou zmítané země se Ross i s malým týmem filmařů účastní příprav na misi po boku vojáků. Po příletu do Afghánistánu je pak okamžitě nasazený do akce a místní boje zažívá z první ruky. Během šesti týdnů zjišťuje, jak těžký je život vojáka, který daleko od domova stojí proti fanaticky odhodlanému nepříteli. || -->

Zavřít

Toto zařízení ještě neznáme

Chystáte se přehrát video v zařízení, které zatím neznáme. Zadejte takové jméno, které vám umožní jednoznačně poznat, o jaké zařízení jde (např. Můj domácí notebook, Honzy telefon).
Zavřít

Zadejte název nového zařízení

Zadejte takové jméno, které vám umožní jednoznačně poznat, o jaké zařízení jde (např. Můj domácí notebook, Honzy telefon).
Zavřít

Byl dosažen maximální počet zařízení

Dosáhli jste na limit zařízení, na kterých lze sledovat videa. Aby šlo video sledovat, tak je třeba odebrat alespoň jedno nepoužívané zařízení z následujícího seznamu:
Naposledy použito
Zavřít
Videa a stránky zcela bez reklam
Videa v HD kvalitě • Kompletní nabídka filmů • Možnost sestavit si vlastní program