O pořadu

Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview... Přesně to, co máte rádi a na co čekáte. Hrajte s námi!

Každou sobotu kolem 13.hod.


Televizní magazín o počítačových hrách a konzolích úspěšně pokračuje.


 
Rychlé info:

ČR  2011-2012
TRIPSI Studio

Žánr: TV magazín
Série: 4.
Premiéra
Web:
www.re-play.cz 

 

 
O pořadu:
Každou sobotu v poledních hodinách uvádějí moderátoři Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová všechny herní nadšence do nejaktuálnějšího dění kolem počítačových her a konzolí. Poprvé se tak stalo 5. 2. 2010 a od té doby se Re-Play na Prima COOL stal nejsledovanější magazínem svého druhu v ČR. Diváky seznamuje s novinkami, uvádí rozhovory ze zákulisí herního světa, přibližuje dění na výstavách a veletrzích i v prostředí výrobců her, a to doma i v zahraničí. (Připomeňme unikátní reportáže z veletrhu E3 z USA nebo z Gamescomu v Německu.) Nedočkaví hráči navíc najdou v Re-Playi recenze nejčerstvějších herních titulů, které teprve čekají, až se dostanou na prodejní pulty, případně jsou v prodeji jen velmi krátce.
 

Pro další vysílání připravují tvůrci opravdu exkluzivní reportáže z českých herních studií a spoustu dalších novinek. Inovovaná bude také designová tvář magazínu. Kromě pravidelného sobotního vysílání se diváci mohou poinformovat o nejaktuálnějším dění v herním světě také na webových stránkách pořadu www.re-play.cz.


 
Pro mladé průvodce televizním magazínem je již dlouho herní oblast takřka domácím prostředím. Mikoláše Tučka mohli diváci vídat v televizních pořadech, které se již dříve herní tematice věnovaly: Game Page nebo SCORE Live a FRAG Live. Několik let byl šéfredaktorem legendárního časopisu o PC hrách SCORE. I Alžběta Trojanová, která je stejně jako Mikoláš hráčkou srdcem i duší, působila jako šéfredaktorka titulu, který je už svým názvem jednoznačně spojen s hráčskou vášní, a to serveru Hratelně.cz
 

Produkční tým pořadu Re-Play vede Vojtěch Novák (Studio TRIPSI), který 6 let pracoval jako grafik a designér na celosvětově úspěšné hře Operation Flashpoint. Pro časopis SCORE vyráběl dva roky herní pořad SCORE Live, který vycházel v rámci přílohy časopisu na DVD. Televiznímu magazínu Re-Play se věnuje od jeho prvního uvedení na české televizní obrazovky. Aktuálně zajišťuje pro Prima COOL jeho kompletní produkci. Tým pořadu pak ještě doplňují Jan Modrák v roli odborného poradce, jenž bude zván především k rozboru závažnějších a odborných témat herního průmyslu, a také Viktor Bocan, designér hry Operace Flashpoint, Mafia 2 i jiných českých her a navíc redaktor časopisu SCORE.