O pořadu

Postel plná růží

Osamělá bankovní manažerka potkává majitele květinářství. Kvůli svému traumatickému dětství se ale bojí zamilovat, natož pak žít společný život. Podaří se Lewisovi zbourat všechny její bariéry? Americký romantický film (1996). Hrají Ch. Slater, J. Brolin, M. S. Mastersonová a další. Režie M. Goldenberg (85 min)

Lisa Walkerová, mladá a velmi zaměstnaná manažerka bankovní firmy, právě uzavírá svůj první velký obchod, když dostane zprávu o smrti muže jménem Stanley. A když pak ještě navíc objeví doma v akváriu mrtvou rybičku, rozpláče se. Druhý den dostane velkou kytici, ale marně pátrá po tom, kdo ji odeslal. Nakonec zjistí, že kytici poslal Lewis Farell, který pracuje v květinářství. Viděl ji den předtím plakat, a tak ji chtěl potěšit.

 

Mladý muž přiměje Lisu, aby s ním strávila den, a ukáže jí svou velkou zahradu na střeše domu. Je jasné, že se do dívky zamiloval, protože její byt se plní květinami. Vypráví jí o tom, jak mu zemřela žena při porodu a jak od té doby žil sám až do chvíle, kdy ji spatřil. Stanou se milenci a tráví spolu šťastné chvíle, jenže Lisa se stále nemůže zbavit tísnivých vzpomínek na své neradostné dětství. Od té doby se bojí prožívat milostné či rodinné vztahy naplno...