O pořadu

Pomsta bez výčitek

Armádní veterán je následkem krutého mučení v džungli silně psychicky narušen. Je odhodlaný najít svého trýznitele a pomstít se i s úroky… Americký akční thriller (2006). Hrají S. J. Wilsonová, M. Tompkins, N. Raitanová a další. Režie B. Calhoun (108 min) (Premiéra)

V osmdesátých letech zuřily boje mezi Spojenými státy a nikaragujskými sandinisty. Na místní farmy jezdili američtí vysokoškoláci, aby se o válce dozvěděli více. Na jedné jsou studenti přepadeni a mnozí zabiti...

Jsme o šest let později v Texasu. Steven, účastník tragédie, je tu v hotelu. Stále ho trýzní vzpomínky. Jeho životním posláním se stala pomsta člověku, který tehdy velel skupině a mučil ho. Všichni měli masky, a tak musí nejprve zjistit, koho vůbec hledá. Cestou na pracovní pohovor ho obklíčí tři muži a chtějí mu ukrást motorku. Steven je zneškodní. Na pohovoru padne zmínka o pobytu v Jižní Americe, zaměstnavatel se má Stevenovi ozvat. Jde se tedy odreagovat do baru. Brigádně zde vystupuje Angela – jeho bývalá přítelkyně, která jinak pracuje v nemocnici. Mají spolu dceru. Nový zaměstnavatel Stevena opravdu kontaktuje. Nová práce je však opravdu víc než špinavá.