Policejní vyjednavači

Policejní vyjednavači

O pořadu

Americký akční seriál s původním názvem Standoff se začal vysílat v USA 5. září 2006. Ústředními postavami seriálu jsou profesionální vyjednavači, jejichž úkolem je uklidnit situace, ve kterých někdo drží někoho jako rukojmí.

Ať je to otec držící jako rukojmí děti na dálnici, člověk řídící dopravu na letišti, který má jako rukojmí letadla plná lidí nebo kdokoliv jiný, na scénu vždy přiběhnou Matt Flannery (Ron Livingston) a Emily Lehman (Rosemarie DeWitt) a snaží se situaci zachránit.

Seriál ale rozhodně není jen o vyjednávání. Velkou váhu má také vztah mezi Mattem a Emily, který rozhodně není jen profesionální. Hned v prvním díle Matt během vyjednávání před všemi prozradí, že spolu s Emily udržuje sexuální poměr.

Což se příliš nelíbí jejich šéfové. A není se co divit. Tento akční seriál, který mnozí přirovnávají ke Sběratelům kostí, se hned po svém uvedení stal druhým nejúspěšnějším seriálem společnosti Fox s 13,7 miliony diváků (zdroj: Nielsen NTI) a současně se stal i nejsledovanějším seriálem ve své kategorii.

|13729|gallery -->

Anketa

Líbí se vám seriál Policejní vyjednavači?

Anketa

Líbí se vám seriál Policejní vyjednavači?

Zavřít

Toto zařízení ještě neznáme

Chystáte se přehrát video v zařízení, které zatím neznáme. Zadejte takové jméno, které vám umožní jednoznačně poznat, o jaké zařízení jde (např. Můj domácí notebook, Honzy telefon).
Zavřít

Zadejte název nového zařízení

Zadejte takové jméno, které vám umožní jednoznačně poznat, o jaké zařízení jde (např. Můj domácí notebook, Honzy telefon).
Zavřít

Byl dosažen maximální počet zařízení

Dosáhli jste na limit zařízení, na kterých lze sledovat videa. Aby šlo video sledovat, tak je třeba odebrat alespoň jedno nepoužívané zařízení z následujícího seznamu:
Naposledy použito
Zavřít
Užijte si videa a stránky zcela bez reklam - aktivujte si ke svému účtu předplatné iPrima bez reklam