O pořadu

Můj nápadník je vrah

Plachý a nenápadný mladík se proti své vůli stává nájemným vrahem. V tu chvíli si nachází i novou přítelkyni. Půjde skloubit náročné povolání s běžným životem? Americká černá komedie (1994). Hrají J. Priestley, P. Riegert, K. Williamsová, J. Garofalová a další. Režie M. W. Wolodarsky (90 min)

Plachý mladík Cosmo je povolán ke svému nadřízenému Gordonovi, který mu oznamuje, že dosavadní šéf firmy Max zemřel, vedení přebírá on a hodlá přistoupit k reorganizaci. V jejím rámci dostane i Cosmo novou práci: stává se placeným zabijákem. Mladý muž dostává učitele střelby Steva, s nímž se brzy spřátelí. Přestože jakživ neměl zbraň v ruce, ukáže se jako nesmírně nadaný žák. Zanedlouho přichází první práce: zabití mladíka, který Gordonovi dluží peníze. Po splnění úkolu si jde Cosmo zacvičit jógu, aby si pročistil mysl, a činí tak po každé odvedené „práci“.

 

Zamiluje se do cvičitelky Jasmine – krásné jemné dívky, kterou její přítel Randy očividně šikanuje. Když ji jednou Cosmo najde plačící, pozve ji k sobě domů. Stanou se z nich milenci, ale když se Jasmine dozví, že je její první slušný hoch nájemný vrah a zabíjí za peníze, je zdrcena. Vyrovná se s touto tvrdou skutečností?