O pořadu

Moře lásky

Detektiv Al Pacino pátrá po masovém vrahovi, který si nachází své oběti prostřednictvím novinových článků. Celý případ se zkomplikuje, když se vyšetřovatel zamiluje do hlavní podezřelé… Americký kriminální thriller (1989). Dále hrají E. Barkinová, J. Goodman, W. Hickey, M. Rooker a další. Režie H. Becker (109 min)

Ve svém bytě je nalezen zastřelený nahý muž – objevila ho sousedka, kterou přilákal zvuk písně Moře lásky ze staré gramofonové desky. Ihned se rozbíhá vyšetřování, které vede policista Frank Keller.

 

Na oslavě s kolegy se Frank náhodou dozví, že podobný případ už nedávno vyšetřoval policista Sherman z jiného okrsku – a oba začnou spolupracovat. Vypracují teorii, že muže možná vraždí nenávistná žena, která odpovídá na veršované inzeráty, které si muži podali do jednoho časopisu.

 

Podobný inzerát si podal i naoko bezúhonný otec rodiny Brown, ten však před policisty vše popře. Jenže zanedlouho je nalezen také mrtvý. Frank vymyslí, že by mohli s kolegou podat podobný inzerát. Ženy, které se ozvou, chtějí pozvat do restaurace a tam ze skleniček získat jejich otisky prstů, aby je mohli porovnat s těmi, které se našly na místě činu. Jenže netuší, do čeho vlastně jdou…