O pořadu

Mistři hazardu

Bratranci Bo a Luke platí v okrese za cool burany číslo jedna. Ve volném čase túrují svého automiláčka, pokuřují, balí holky, případně vysedávají v místní hospodě, kde pracuje jejich drsná sestřenice Daisy. Venkovská idylka ale skončí ve chvíli, kdy zjistí, že místní boss Hogg se obohacuje na úkor ostatních a hoši se rozhodnou jednat... Americká komedie (2005). Hrají S. W. Scott, J. Knoxville, B. Reynolds a další. Režie J. Chandrasekhar (99 min)

Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou postrachem okrsku Hazzard. Je tam totiž spousta míst, kde mohou túrovat svého miláčka – auťák Dodge Charger přezdívaný General Lee, pokuřovat trávu a balit ty nejkrásnější holky celého státu Georgia.

 

Chlapci se velmi často pohybují na hraně zákona a místní šerif by je rád dopadl a napařil jim mastnou pokutu. Po úmorném dni není nic lepšího než posezení v místní hospodě The Board´s Nest, kde pracuje jejich sestřenice Daisy. A cizinci neznalí toho, jak to ve městě chodí, by si s ní rádi zašpásovali. Daisy však není jen hezká blondýnka, své nadmíru neodbytné nápadníky dovede zmlátit stejně jako Bo a Luke.

 

Když jednoho dne mladíci náhodně zjistí, že se místní vlivný boss Hogg obohacuje na úkor ostatních, rozhodnou se jednat. Divoká jízda začíná...