O pořadu

Lovec žen

Film USA 1997. Režie: Lionel C. Martin. Hrají: Bill Bellamy, Natalie Desselleová, Lark Voorhiesová, Mari Morowová, Pierre, Jermaine „Big Hugg“ Hopkins, A. J. Johnson, Max Julien, Beverly Johnsonová, Gilbert Gottfried, Bernie Mac, Stacii Jae Johnsonová, Elise Nealová, J. Anthony Brown, Amber Smithová, Devika Parikhová, Bebe Drakeová a další.

Drayton Jackson se považuje za lovce – a podle toho také jedná. Má snoubenku Lisu, několik milenek a novým milenkám se nijak nebrání, spíše je vyhledává. Drayovi se jeho životní styl líbí, ale jeho sestra Jenny se na něj zlobí. S kamarádkou Katrinou se rozhodnou mu trochu zatopit. Zatímco Dray objíždí své milenky, hledají Jenny s Katrinou Drayův diář s jejich telefonními čísly. Když ho konečně naleznou a přijdou i na heslo, obvolají všechny jeho milenky, aby je pozvaly na večírek.

 

Nic netušící Dray rozjede na večírku svou hru na získání další milenky, a když přichází jedna milenka za druhou, Drayovi začne docházet, že to na něj někdo připravil. Katrin s Jenny vše pozorují a dobře se baví. Ale jen chvilku – Dray je opravdu velký lovec, který nalezne východisko z každé situace. Začne všem svým milenkám posílat zprávy a dívky jedna po druhé večírek opouštějí. S touto variantou Jenny a Katrin nepočítaly...