O pořadu

MTG United for Peace - Malý fotbalista

Šestnáct týmů fotbalistů se utkalo o možnost reprezentovat Prima COOL a Českou republiku na mezinárodním turnaji MTG United for Peace. Počasí se jim přitom rozhodlo zvýšit náročnost na úroveň Kdo přežije... Sportovní dokument (2012)

Národní kolo fotbalového turnaje MTG United for Peace Cup 2012 v němž zápasy mladých družstev ukážou, kdo bude reprezentovat TV Prima COOL a Českou republiku na mezinárodním turnaji na podzim 2012 v Oslu.

 
Podmínky národního kola turnaje splnilo 16 týmů. Jsou to zejména družstva z nízkoprahových klubů a ze severních Čech a severní Moravy. Zastoupeny jsou však i Praha, Brno, Třeboň nebo třeba Rožnov pod Radhoštěm. Mladé fotbalisty bude mít mezi týmy také nízkoprahový klub společnosti Člověk v tísni.

 
MTG United for Peace Cup CZ 2012 je bezplatný turnaj pro mladé týmy. Soutěžit mohou školní družstva, sportovní kluby, skautské oddíly apod. Bylo však možné sestavit i úplně nový tým speciálně jen pro tento turnaj. Hrát bude sedm hráčů na hřišti (6 + brankář) na každé straně. A to podle pravidel Fifa 7-a-side a samozřejmě také podle pravidel fair play.