O pořadu

Jackova ukolébavka

Klaun Danny DeVito sám vychovává své dva malé syny. Zatímco děti milují jeho věčnou hravost, dospělí ho nepovažují za solidního otce... Americký film (1993). Dále hrají R. J. Steinmiller Jr., G. Sinise, M. Hughes, R. Witherspoonová, A. LaFleur a další. Režie M. Herskovitz (95 min)

John Leary se syny Jackem a Dylanem se přistěhovali do Oaklandu. John začal v místní televizi vysílat svou show, skládanou z bizarních historek a ze stařičkých hororových filmů. Poměrně senzitivní Jack se baví pozorováním sousedů, mezi nimiž jsou různé zajímavé postavy. Patří k nim i chladný pan Strick, přezdívaný Zombie, který se stále víc projevuje jako agresivní rasista až nacista.

 

Leary mu odmítne odvysílat předvolební příspěvek a od té doby mezi nimi začíná soukromá válka. Po jednom incidentu zmizí malý Dylan – podle výpovědi sousedů ho údajně Strick naložil do auta a někam odvezl. John je v šoku a spolu s policisty syna hledá. O několik dní později je Dylan nalezen v lese – živý a zdravý, jenže utrpěl nějaký šok a přestal mluvit. Strick zmizel neznámo kam. Zdeptaný Leary je na pokraji sil a začíná pít…