Extra život

Extra život
110 min

Andělé si vzali za úkol přimět nesmělého únosce Ewana McGregora a jeho kurážnou oběť Cameron Diazovou, aby se do sebe zamilovali. Než si však vzájemně vyznají lásku, prožijí řadu dobrodružství… Britská kriminální komedie (1997). Dále hrají H. Hunterová, D. Lindo, I. Holm, D. Hedaya a další. Režie D. Boyle (100 min)

O pořadu

Archanděl Gabriel se vzteká nad tím, jak upadá láska mezi lidmi. Dvojici andělů, O´Reillyové a Jacksonovi, dá za úkol zařídit, aby se do sebe zamilovali muž a žena. Pokud bude mise neúspěšná, zůstanou oba poslové za trest na Zemi…

 

Údržbář Robert je zdeptaný – dostal výpověď, a navíc ho opustila jeho dívka Lily. Ráno ho navštíví oba andělé, kteří se vydávají za vymahače dluhů. V rámci jejich plánů přichází Robert i o střechu nad hlavou.

 

Robert s pistolí vnikne do kanceláře svého bývalého zaměstnavatele pana Nevillea, který právě vyčítá své dceři Celine, že v hádce postřelila svého snoubence Elliota. Robert nechtěně postřelí pana Nevillea do nohy a Celine mu pomůže proti ochrance. Robert v panice dívku unese.

 

Celine už byla jako malá dívka jednou unesena, Robert nemá s únosem žádnou zkušenost, a tak mu dívka radí, co má dělat. Andělé mezitím přemýšlejí, zda už se mladí lidé do sebe zamilovali, a nabídnou se Nevilleovi jako soukromí detektivové. Avšak magnát si kromě pátrání u nich objedná i únoscovu vraždu…

Replay logo grafika 1000
13:30 14:05
80%
DNES V TVDvanáct do tuctu 2
20.00
DNES V TVSimpsonovi 21. řada
00.20
DNES V TVTři mušketýři
20.15
DNES V TVPěsti v ringu. Dva moderátoři jako zástupci dvou národů - Čechů a Slováků
22.30
DNES V TVClementine
00.25
DNES V TVKamarád do deště
20.15
DNES V TVNa doživotí I (1)
22.10
DNES V TVLOVE kino: Tráva
23.05

reklama