O pořadu

Bláznivá vánoční dovolená bratrance Eddieho

Smolaře Eddieho Johnsona sice propustí z práce v agentuře pro jaderný odpad, ale jako bolestné za to, že je radioaktivní, ho vyšlou i s rodinou na dovolenou na Havaj. Po ztroskotání člunu ale všichni skončí na úplně jiném, opuštěném ostrově... Americká komedie (2003). Hrají R. Quaid, D. Barronová, E. Asner a další. Režie N. Marck (79 min)

Když se bratranec Eddie ve vánočních prázdninách připojil k rodině Clarka Griswolda, film se stal jedním rázem prázdninovým pojmem. Takovým, že by podle názoru mnohých již tento domov neměl bratranec Eddie nikdy opouštět. Randy Quaid opět v roli drsného, ale milého Eddieho a Miriam Flynnová se vrací coby jeho žena v dalších potrhlých komických výstupech...

 

Vánoce byly vždy pro Eddieho a jeho rodinu zkouškou schopnosti přežít. A bude to platit ještě mnohem víc, když obdrží zaplacenou cestu po jižním Tichomoří a po ztroskotání lodi skončí na zapadlém ostrůvku. V této báječné taškařici se spojili Fred Willard, Ed Asner a Eric Idle, aby sebe i nás jaksepatří pobavili. To sice neznamená mnoho zábavy pro Eddieho, ale přinejmenším skvělou podívanou pro jeho fanoušky. Každopádně jsou tu vánoční prázdniny, které stojí za to!