O pořadu

Bláznivá dovolená v Las Vegas

(Vegas Vacation) - Clarkovi se povedlo vydělat větší obnos peněz, a proto může vzít celou rodinu na dovolenou do Las Vegas. Každý člen rodiny zde roztáčí peníze po svém... Americká komedie (1997). Hrají Ch. Chase, B. D´Angelová, E. Embry a další. Režie S. Kessler (91 min)

Dovolená v Las Vegas může být vcelku příjemný způsob jak oslavit pracovní úspěch hlavy rodiny. Clarkovi Griswoldovi se po letech konečně podařilo dotáhnout do vítězného konce projekt konzervace potravin. A tak se stalo, že v létě 1997 mezi nablýskaná kasina vtrhla klasická americká rodinka a s chutí začala tropit zmatky a rozruch.

Clark se pustil do systematického vyprazdňování kapes, peněženky i bankovního konta v hernách, jeho manželka Ellen do randění se svým idolem, bavičem Waynem Newtonem, a jejich skoro dospělí potomci Audrey a Rusty po obojím zatím jen smutně touží. Do chaosu se ještě přidá destruktivní element strýčka Eddieho a jeho bláznivé rodiny, žijící mezi hady a škorpiony na pouštní parcele, kde vláda testovala vodíkové bomby. Zkrátka dovolená jako řemen…