2012: Tajemství zániku světa - Obrázek 2

2012: Tajemství zániku světa

O pořadu

Skupina nadšenců z různých oborů se spojila, aby natočila dokument o konci světa, který předpovídá jeden z mnoha mayských kalendářů. Část vědců se snaží dokázat, že apokalypsa je nevyhnutelná, část, že jde pouze o konec jednoho z kalendářů.

 

Obě skupiny se pokoušejí své argumenty podložit i jinými zdroji než mayskými artefakty. Proto jsou předkládány odkazy na egyptské památky a starořeckou historii. Ať už se ale přikloníte ke kterékoli z teorií, konec je otevřený.

 

Moderátor předvídá objevení egyptské Síně záznamů, která má obsahovat informace o údajnému konci světa v roce 2012. Poznáváme lidi, kteří se na soudný den skutečně připravují a budují podzemní úkryty. Jak to s námi dopadne, se dozvíme 21. prosince 2012.

|297458|gallery -->
Zavřít

Toto zařízení ještě neznáme

Chystáte se přehrát video v zařízení, které zatím neznáme. Zadejte takové jméno, které vám umožní jednoznačně poznat, o jaké zařízení jde (např. Můj domácí notebook, Honzy telefon).
Zavřít

Zadejte název nového zařízení

Zadejte takové jméno, které vám umožní jednoznačně poznat, o jaké zařízení jde (např. Můj domácí notebook, Honzy telefon).
Zavřít

Byl dosažen maximální počet zařízení

Dosáhli jste na limit zařízení, na kterých lze sledovat videa. Aby šlo video sledovat, tak je třeba odebrat alespoň jedno nepoužívané zařízení z následujícího seznamu:
Naposledy použito
Zavřít
Videa a stránky zcela bez reklam
Videa v HD kvalitě • Kompletní nabídka filmů • Možnost sestavit si vlastní program