VIDEA

Příště uvidíte

Viděli jste

18. 11. 2013
Další pokračování Pekelné výzvy by se klidně dalo přejmenovat na ženské. Uvidíte v něm totiž hned tři odvážlivkyně. Tolik žen v jednom díle Pekelné výzvy ještě nesoutěžilo. Peklo tentokrát podstoupí...
 
Stejně jako v předchozích dílech Pekelné výzvy i v této půjde soutěžícím o důstojnost. Kdo má tolik odvahy riskovat vlastní pověst? Tohle pondělí to budou Vašek, Daniel, Tereza, Jarda a Adam.
 
Co všechno byste byli ochotní udělat pro 100 tisíc korun? Soutěžící v Pekelné výzvě jsou schopni mnohého, jak ostatně uvidíte už tento čtvrtek. Budou si rozbíjet o hlavu syrová vejce, krášlit obličej...
 
Ve dvanáctém díle se pustí do hry o sto tisíc korun čtyři muži – Ondra, Tomáš, Míra a Maťo – a jedna drobná Míša, kterou byste při představování snadno přehlédli.
 
V pondělí 30.12. sledujte na COOLu díl Pekelné výzvy s MC Jacobem ze skupina Skyline. Podívejte se na exkluzivní sestřih jeho hlášek!
 
Tvrdý sex a s obézní kamarádkou? Desátá Pekelná výzva překoná i tento zážitek, který na sebe soutěžící prozradí. Sto tisíc korun jim bude stát za to, aby si rozbíjeli syrová vejce o hlavu, házeli do...
 
V repríze devátého dílu Pekelné výzvy se utkají Martin, Jakub, Josef, Martin číslo dvě a krásná Veronika, která ukáže víc, než asi chtěla! Uvidíte v pondělí 16. 12. od 20.15 na Prima COOL.
 
Pekelná výzva s pořadovým číslem osm připraví opět nejedno pořádné překvapení. Například i výmluvná Iva Pazderková se pustí do znakové řeči! Uvidíte v pondělí 9. 12. 2013 na Prima COOL.
 

reklama