26. 5. 2014
Byli blízko porážky, nakonec fotbalisté Realu Madrid slaví triumf v Lize mistrů. Ve finále porazili Atlétiko Madrid 4:1. Přitom na 1:1 vyrovnali zásluhou Sergia Ramose až v nastavení druhé půle. Městského rivala pak smetli třemi góly v druhé části prodloužení.
30. 4. 2014
Fotbalisté Realu Madrid naprosto ovládli odvetu semifinále Ligy mistrů, na hřišti Bayernu Mnichov vyhráli 4:0 a po úvodním triumfu 1:0 zaslouženě postoupili do finále. Postarali se o to především Cristiano Ronaldo a Sergio Ramos, kteří oba dali po dvou gólech.
25. 4. 2014
Sledujte strhující zápas 29.4.2014 od 20:15 na Prima COOL Foto: Prima COOL
Sledujte přímý přenos odvety semifinále Ligy mistrů UEFA FC BAYERN MNICHOV – REAL MADRID v úterý 29. dubna 2014 od 20.15 na Prima COOL! Během zápasu budete moci vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!
24. 4. 2014
Duch obchází stadion... Foto: youtube.com
O tomhle VIDEU mluví celá pověrčivá Bolívie a všimli si jí fanoušci fotbalu napříč světem. Vysvětlení hledají jen těžko. Na filmovém záznamu je jasně patrná postava, která se řítí nicnetušícími diváky (tvrdí, že je mrazilo) na tribunách stadionu La Paz v Bolívii.
23. 4. 2014
Fotbalisté Chelsea v úvodním semifinále Ligy mistrů remizovali 0:0 na hřišti Atlética Madrid. Londýnský tým přišel už v 18. minutě o brankáře Petra Čecha, který se po prvním rohovém kopu zranil a musel odstoupit.
18. 4. 2014
Sledujte semifinále Ligy mistrů UEFA 22.4.2014 na COOLu! Foto: Prima COOL
Sledujte přímý přenos úvodního semifinále Ligy mistrů UEFA ATLÉTICO MADRID – CHELSEA FC v úterý 22. dubna 2014 od 20.15 na Prima COOL! Během zápasu budete moci vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!