28. 8. 2014
Fotbalisté Arsenalu porazili Besiktas Istanbul 1:0 a posedmnácté za sebou postoupili do základní skupiny Ligy mistrů. Jedinou branku utkání vstřelil na konci prvního poločasu Alexis Sánchez, Tomáš Rosický do zápasu nezasáhl. Z postupu se radují i hráči Malmö, kteří doma smetli Salcburk 3:0.
27. 8. 2014
Fotbalisté Slovanu Bratislava nevyužili šanci poprvé v historii postoupit do základní skupiny Ligy mistrů. Svěřenci Františka Straky v odvetě play off prohráli v Borisově 0:3, první zápas na Slovensku skončil remízou 1:1.
22. 8. 2014
Sledujte zápas ve středu 27.8.2014 živě na COOLu Foto: Prima COOL
Athletic Bilbao je největší pýchou Baskicka a tento hrdý národ, jehož země je součástí Španělska, se nemůže dočkat postupu mezi fotbalovou smetánku. V cestě do Ligy mistrů stojí SSC Neapol. Tým, který hrál Ligu mistrů v loňském roce, touží po zopakování svého účinkování.
22. 8. 2014
Sledujte zápas v úterý 26.8.2014 živě na COOLu Foto: Prima COOL
Franz Straka a Prima COOL. To patří k sobě! Od prvního přenosu až do získání angažmá ve Slovanu Bratislava před startem této sezony byl Franz Straka nedílnou součástí značného množství přenosů této soutěže na Prima COOL.
20. 8. 2014
Fotbalisté švédského Malmö prohráli v úvodním zápase 4. předkola LM s rakouským Salcburkem na jeho hřišti 1:2, když jedinou branku dal hostující Forsberg v poslední minutě utkání. Arsenal pouze remizoval na hřišti tureckého Besiktase Istanbul 0:0.
20. 8. 2014
Fotbalisté Slovanu Bratislava doma remizovali s běloruským BATE Borisov 1:1. Slovenský tým dlouho v utkání prohrával, ale trenéru Strakovi vyšlo skvěle taktické střídání. Jeho žolík Róbert Vittek vyrovnal na konečných 1:1. Remíza se zrodila také na dalších třech stadionech.