Barty
život je někdy nespravedlivý 0 13.06.2010 00:00

Lukáši, byls nejlepší a to tvé menu bych si s chutí dal. Měls smůlu na neotesance, kterés dostal do party a kteří nic lepšího a nečeského neocení. Škoda, ale fakt jsi byl dobrý.

Morgana
:-) 0 18.05.2010 07:33

Bol si najlepší! Tvoje jedlá mali hlavu a pätu a nie len kilo mäsa na tanieri.

Anna Kárská
Anna 0 13.05.2010 13:57

Lukáše jídelní lístek byl přecuketovaný, čeho je moc, toho bylo příliš.
Kdosi zde psal, že Andrea Lukáše poškodila, s tímto názorem souhlasím, Andrea je dospělá žena, pokud se Andree cokoliv nelíbilo a je svéprávná, měla si pořádek sjednat sama.
Její reakce byla neadekvátní, z ničeho dokázala udělat obrovský problém, kterým poškodila Lukáše a otrávila diváky.
No super, to se jí vážně povedlo:-(

Mar.ke.ta
. . . 0 12.05.2010 17:05

Děláš idiota ze mě a přitom děláš taky idiota ze sebe, že to máš zapotřebí, chytráčku :)

Nepsal/a už jsi taky náhodou několikrát, že už se se mnou nebudeš bavit a odcházíš? A proč se se mnou vlastně vybavuješ, to je přece pod tvou úroveň, nemýlím se snad? :-D
Děláš ze sebe mudrlanta obřích velikostí, přitom jsi stejnej trouba jako všichni ostatní, tak se s tím smiř :)
Ano kapi.dobra má stejný názor jako ty, nejen ona, ale pousta lidí na její zdi má i stejnej názor jako já :) Já se s tím umím smířit, že má fanoušky, ale ty již bohužel ne s tím, že má i anti-fans.

Andree výhru přeju (ale jen proto, že penízky dá na školné) - nikdo neřekl, že ne, ale že byla škoda, že Lukáš nedostal o bod víc, protože mohli peníze dostat oba.

anonym
máš smůlu panenko,kapi.dobra 0 12.05.2010 16:54

máš smůlu panenko,kapi.dobra má snad stejnej názor na Andreu jako já,tzn.přející jí výhru

anonym
a znáš tohle? Jak se do lesa 0 12.05.2010 16:50

a znáš tohle? Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá? Jestli si vůbec pochopila co tím myslím
tak dobře,zjednodušeně jen a jen PRO TEBE
jak ty do mě,tak já do tebe
Čus pískle

Mar.ke.ta
:-D 0 12.05.2010 16:50

uhádl jsi, svou mailovou adresu ti dávat nechci :) Lukášovi hyzdíme zeď oba, né jen já. tak si to konečně připusť, stejně tak jako to zde psal již někdo, že diskutujeme na vysoké úrovni. OBA !!!

Mar.ke.ta
... 0 12.05.2010 16:47

tak teď ses mě opravdu dotkl/a. nic lepšího tvůj racionálně myslící a vždy mající pravdu mozek nevymyslí?

toto je věc názorů, já si naopak nemyslím, že za to mohla slivovice ! jenže Andrea Milana neměla ráda už od začátku a prostě jí vadil. kdyby toto udělal třeba Lukáš, pochybuju o tom, že by tak vyšilovala.

nejsem štír a ať budu jakýkoli znamení, na všechny budeš mít vždy negativní odpověď, zde jde vidět to, co jsem psala níže, chytráku;)

staneš se menším a menším a menším a menším až budeš nejmenším na světě... není jen tak náhodou tobě 16? vzhledem k tomuto příspěvku bych tomu i věřila.

ano, velmi se zde rozčiluju, sakriš, sakum prdum, do hajzlíčku :))) opravdu jde vidět to, že jsi na mě zasedlý/á (když do mě rád/a šiješ) a názory ostatních (kteří třeba taky urážej) tě nezajímaj. toť tvá inteligence - na bodu mrazu. ale ty nezajímáš mě ubožáčku, kdyby jsi stál/a přede mnou, vysměju se ti do očí. máš tendenci bránit lidi svými hloupými výmluvami, omluvami či jak to nazvat.

a řeknu ti, neumím jen urážet, umím i velmi velmi pochválit, tak jako jsem pochválila Lukáše a ty jsi z toho uděla/a to, že jsem se platonicky zamilovala:) ale když se někdo před kamerami chová tak, jako se chovala Andrea, nemůžu ji pochválit. promiň, ale opravdu ne. každý má své mouchy, ano, ale Andrea je opravdu náladová splachovací hysterická mrcha, kterých na světě běhá spousty a ten nevhodně zvolený výstřih překulujíc nejen moje oči tomu jen dodal na síle...

Andrea Lukášovi zkazila večer. Toť mé poslední slovo a MŮJ NÁZOR na tuto osobu :) A narozdíl od tebe ten tvůj já umím respektovat ;)

anonym
nechceš mi napsat svojí 0 12.05.2010 16:41

nechceš mi napsat svojí meilovou adresu,můžem ještě chvíli diskutovat dál,tady kazíš Lukášovi zeď ty "nanynko z Vidlova"

anonym
urášíš dál? Tak tady to máš 0 12.05.2010 16:22

urášíš dál? Tak tady to máš slovy klasika: ty kráááá....o nebeská

možná že mi Lukáš neseděl,ale nenajdeš ode mě ani slovo urážky na jeho osobu a věř,že by se i na něm něco našlo,nikdo není dokonalej,jen bylo ode mě napsáno, že neměl soutěžícím nalejvat slivovicí už předem a nedošlo by k tý scéně a třeba to tak měli ve scénáři,kdo ví...aby nachytali takový jako si ty

neboj,používám slůvko ALE,jen hlavně umím přiznat svojí chybu a že má někdo pravdu,to ty jako nezralej jedinec,jak čtu,ještě neumíš a NIKDY asi umět nebudeš

ty: "ještě neznamená,že jsem tvrdohlavý znamení býk či beran"
já: tak budeš štír a to je fakt horší

ty: "snažíš se mě shodit do kolen"
já: na kolena se schazuješ sama svejma názorama a staneš se menším a menším,až budeš nejmenším na celým světě

škoda že nemůžu bejt na zdi Veroniky,líbí se mi do tebe šít a jak se pak rozčiluješ ha ha

a že jsem přející člověk Veroniku a její menu najdeš na

http://www.iprima.cz/prostreno

ať máš zase koho urážet

Mar.ke.ta
... 0 12.05.2010 15:52

škoda, že zeď slečny Veroniky, která bude dnes vařit je smazána kompletně celá, mohl/a by ses zastát třeba i jí (nebo zkritizovat), když už jsi tady za velkýho soudce, mudrlanta a racionálně myslícího člověka (ironie), co ostatní nařkává z toho, že musej mít poslední slovo a vždy pravdu, přitom jakoby psal o sobě samotném...

Mar.ke.ta
mě napadáš za to, že urážím a 0 12.05.2010 15:45

mě napadáš za to, že urážím a ty sám/a přiznáváš, žeš urážel/a také a takovou hloupou výmluvu, jakože to bylo jen z důvodu toho, že já urážela ostatní si opravdu může vymyslet i to pískle a ta šestnáctka, které jsi tady zmiňoval/a.

nedělej ze sebe dobráka a ochránce lidí. mně se nelíbila Andrea, protože byla falešná a dělala neskutečný scény a tobě zase Lukáš, či někdo jine, protože...kdoví?

to, že píšu ALE ještě neznamená, že jsem tvrdohlavý znamení býk či beran (místo ale je vhodnou náhražkou i slovo nýbrž-to už se ti zamlouvá?:) navíc stejně nejsem ani jedno ani druhý. tys nikdy nenapsal/a za svou větou ale? to už mi snad budeš vyčítat i spojky, které ve větách požívám jako každý jiný člověk.

snažíš se mě shodit do kolen, ale to se ti človíčku nepovede.
za to, že jsem ti nesedla já ještě tady ze mě nemusíš dělat největšího hajzla a člověka, který všechny jen uráží. Andrea své chování přehnala a sama řekla, že je splachovací. je to normální hysterka měnící náladu, která dělá scény a akorát pokazila Lukášovi večer a to se OPRAVDU NEDĚLÁ !!!

spousta lidí tady (nejen na zdi Lukáše) píše svůj názor, jen ty vidíš (to špatný) pouze na mně. jen otevři oči, hlupáku. nemohl/a už by ses konečně navážet do někoho jinýho?

anonym
tys psala nejen svý 0 12.05.2010 15:14

tys psala nejen svý názory,ale i urážela,moje urážlivý odpovědi už byly potom jen psaný takovým způsobem jako si je psala ty,abys věděla jaký to je když někdo napadá a hodnotí člověka kterýho vidí jen pár minut na obrazovce a přiznej se příjemný ti to nebylo,kdyby ses s takovýma lidma seznámila osobně,třeba bys změnila názor a to ani jednoho soutěžícího z minulýho tejdne neznám
třeba budeš ve znamení berana nebo bejka
budeš to mít ještě v životě hodně těžký,je hezký,že máš svůj názor,ale za každou větou máš pořád nějaký ALE.....třeba to jednou pochopíš,že druhej může mít taky někdy i pravdu a už na to to svý poslední ALE neřekneš
nediv se že píšu když balím,tys taky vařila a psala

Mar.ke.ta
. 0 12.05.2010 14:10

spíš mám pocit, že se tady spolu přehadujem jen skrz to, že máme každej jinej názor a to si vyčítat nemůžem.

Mar.ke.ta
ten příspěvek jsem psala cca 0 12.05.2010 14:06

ten příspěvek jsem psala cca hodinu, do něj jsem musela vařit, ani mi to nepřišlo, že píšu tak dlouhej.

bejt ty Jitkou, tak se urazíš, ale koukni na její zeď, spousta lidí se stejným názorem. proč by si to vymýšlela? no protože nemohla ochutnat vše a za to strhnu přece body - to je jasný, nemůžu hodnotit něco, co jsem neochutnala. nemůžem vědět, jestli si to vymyslela nebo ne. to nemůžeš říct na 100% ani ty ani nikdo jinej.

byla to strašná banda prostě. a neřekla jsem, že mezi ně Lukáš patří! prostě si nikdo nesedli a nejvíc to slízl Lukáš s Milanem (neprávem)!

neurazím se za veverčí oči:)docela mě to pobavilo,ale nenechám se urážet právě od člověka,jako jsi ty! myslím, že by sis s Andreou opravdu rozměl/a.

ostatní neurážím za to a neshazuju je, protože Lukáš nevyhrál. Andrea nad ním vyhrála o jeden bod. máš pocit, že je to takový vítězství? ano vítězství + ostuda jakou si uřízla(fuj!). Lukáš nad nimi vyhrál nejen jídlem, ale i tím, jak se choval, jaké měl stolování, jakou měl zábavu atd.

jde vidět, že ti vyčůraností nesahám ani po paty, když si dokážeš vše překroutit podle svýho.

měj se hezky a užij si dovču/či práci v cizině. snad přijedeš s nějakým dobrým receptem pro nás a pochlubíš se...

anonym
pro Mar.ke.ta 0 12.05.2010 13:53

jejda,tak si už i v psaní příspěvků rychlejší než já,na to se nedá nereagovat
píšeš: "Každopádně je to lepší banda lidí než ta, co se sešla minulý týden..." Tak to myslíš že nebyl dobrej ani Lukáš,co?
Tak rychle na zeď Veroniky,ať si na ní smlsneš,já bohužel odjíždím na delší do ciziny,ale třeba se najde někdo mě podobnej,tak se netěš
Du balit

anonym
pro mar.ke.ta 0 12.05.2010 13:41

takže holčičko,nic vyčůraně sepsaný nebylo,jsou to tvoje slova a ty už nemůžeš vzít zpátky,ty tvrdíš že mě čas nevěnuješ,ale tvůj příspěvek je tak dlouhej,že mě skoro i předčí.
Líbilo se ti menu Lukáše,to ti nikdo nebere a můžeš říct svůj názor,to ju.
Sama se urážíš,když napíšu,že máš prsa jak když veverka vykulí oči a nebo jako víčka od maggi,ale to že píšeš že je "Andrea dvěstěkilový monstrum" a že Jitka je diabetik ale "ale šlehačičku a pohárečky - to si dávala do nosu až až" to jako urážku nebereš?Já bejt těma lidma tak ju..Někdo už v příspěvku napsal,že diabetik občas zhřešit může,ale musí to pak vyrovnat jinak.
Proč by si Jitka vymejšlela,že je diabetik,chápeš proč by to dělala?Taky někdo napsal,že byla už nevím kolik let na vozejku,ani ty ani já nevíme proč,tak jí neodsuzuj dopředu,že si něco vymejšlí.
Bylo ode mě napsáno"kéž by tě něco takovýho a ne li horšího nepotkalo,to bys pak změnila názor"...TO TI NEDÁVÁ smysl?Tak si to nech od někoho vysvětlit.
Že ses Lukáše zamilovala bylo myšleno tak trochu ironicky,jak Lukáše do "krve" bráníš,ju pochval ho,ale nenapadej ostatní urážkama,když o nich víš jen ze sestříhanýho pořadu.
Můj přípěvek je dlouhej,ale tobě se musí napsat všechno po "lopatě"

Sory Lukáši,že ti kazím zeď,ale vadí mi,že jen proto,že si byl slečince Lukáš sympatickej a nevyhráls,tak ona nemusí urážet ostatní,ode mě na to byli už jen reakce a stejně tak tvrdý jako její a to se jí nelíbilo.
Už holka nepíšu,povídej si s někým jiným Zdárek

Mar.ke.ta
Další týden 0 12.05.2010 13:04

A jak jsem tak koukala, Lukášova zeď není jediná, kde se řeší takovýhle věci.
Třeba slečna Veronika, která bude vařit dnes (12.5.) má docela zajímavé příspěvky na její zdi, doporučuji...
Dokonce se zde předem dovídáme, že slečna na konci týdne odkryje poklop s penězi...
Bohužel je to jen další clověk, co nemá v soutěži co dělat, když nejí žádnou zeleninu. Uvidíme, co dnes kočanda vymyslí.

Každopádně je to lepší banda lidí než ta, co se sešla minulý týden...

Mar.ke.ta
. . . 0 12.05.2010 12:38

:D takhle vyčůraně sepsat to umí každej (škoda, že já ti ten čas nevěnuju, protože ho nemám a spoustu příspěvků, kde si protimluvíš zde nezveřejním ještě jednou - třeba ten, jak tady shazuješ Lukáše a najednou měl podle tebe stolování dobrý?) proto si mě na špek vemou všichni, co toto uvidí a je pravda ŠKODA, ŽE ZDE NENÍ MŮJ PRVNÍ PŘÍSPĚVEK, VE KTERÉM JSEM SE POUZE ZASTÁVALA PANA MILANA, KTERÝ ANDREE NIC NEUDĚLAL (pouze se dotkl jejího nepřiměřeně rozeplýho výstřihu!) A ONA ZAČALA VYŠILOVAT A JEŠTĚ VŠE HODILA NA LUKÁŠE - TY JSI OKAMŽITĚ ZAČAL URÁŽET, ŽE JÁ MÁM NEJSPÍŠ PRSA JAKO KDYŽ VEVERKA VYKULÍ OČI A ŽE POKUD JSEM CHLAP TAK NEJSEM NORMÁLNÍ, PROTOŽE NEVÍM, CO VŠECHNO SE S VELKÝMA PRSAMA DÁ DĚLAT (žeby proto úchyláku?:)

kdyby jsi opsal celý TO, CO JSEM O JITCE PSALA, VŠICHNI BY TO POCHOPILI A SOUHLASILI !! NAPSALA JSEM ŽE LIDÉ JAKO JITKA CO JSOU DIABETICI (pokud si to teda nevymyslela,TO SAMOZŘEJMĚ NIKDO NEVÍME ANI TY!) A TI CO SE V JÍDLE JEN REJPOU NEMAJÍ V SOUTĚŽI CO DĚLAT !!!

A poupravím tě i v bodě číslo 2.! Napsala jsem, že mám dvojky, ale už nikdo neřek, že ve výstřihu nic nemám, to sis odvodil/a ty! (viděl/a jsi vůbec někdy dvojky prsa?)

Škoda, že od IF tu příspěvek není, ano, protože má pravdu a PSALA JSEM, že to chápu a taky PROTO BYCH NIKDY NIC TAKOVÝHO NA SVÝM TĚLE NECHTĚLA A TO ŽE BOLEJ ZÁDA A ŽE JE TO TAKOVEJ HANDICAP SLYŠÍM SKORO DENNĚ OD DRUHÝ ČÁSTI MÝ RODINY A ODEPSALA JSEM JÍ, ŽE TO CHÁPU A ŽE TO MOC DOBŘE VÍM...!!! Jenže je vhodné být trošku soudný a vhodně se obléci vzhledem k tomu jak vypadám - nepsal to tu už náhodou i někdo jiný kromě mně - pár lidí, kteří pochopili, že neurážím velký prsa ale jen to, jak byla prezentována a taky to, že to byl důvod, proč po ní Milan vyjel a ona se pak CHUDINKA DIVILA A PŘIPADALA SI UBLÍŽENÁ, PŘITOM SE SMÍCHEM VOLALA POMÓÓÓC POMÓÓÓC...

Když jsi to teda nemyslel/a tak, aby mě ta nemoc postihla (!!!), nedává potom smysl ta věta, kterou jsi napsal. Kdyby mě to nepostihlo, názor asi těžko změním, spíše, kdyby mě to postihlo a za druhý bohužel cukrovku v rodině mám a vím co si můžou dovolit jíst a co právě naopak nikoliv a Jitka sice řekla, že cukrovku má, ale šlehačičku a pohárečky - to si dávala do nosu až až. Sama nevím, co si mám myslet. Ty o tomhletom snad ano?

Lukáši, omlouvám se, že tato diskuse proběhla zrovna na vaší zdi (hledala jsem už hned při mém prvním příspěvku nějaký archív videí, tedy toho dne, kdy jste vařil vy, ale v té době ještě nejspíš nebyl k dispozici, jinak by tato diskuse vznikla tam,kde by byla vhodnější), ale jak jste si již všiml a POCHOPIL, neurážela jsem velká prsa, jen jsem chtěla obhájit pana Milana a vás, který jste do toho byl neprávem zatáhnut. Když se zeptám na nůž, kterým jste krájel pomeranče nebo na klokaní kýtu, která mne zaujala na vašem facebooku, zase jsem nařčena z toho, že jsem se do vás zamilovala. Tak uznejte, že s takovým ubohým člověkem se nedá normálně bavit :)

Tak co ty ubožáku co se neumíš ani podepsat, chceš mít tentokrát poslední slovo ty? :)

anonym
pro Mar.ke.ta 1 12.05.2010 01:11

tak vidíš pískle,musím bejt kvůli tobě do noci vzhůru a eště si s tím dám takovou práci,tak jen PRO TEBE

moje: "tvrdíš že neurážíš Jitku"......
tvoje: "napsala jsem jen, že lidi jako Jitka, co jsou diabetici
(pokud to teda nebyl její výmysl)".....
tvoje: "jak už jsem psala, Jitku jsem neurazila".....

tvoje: "ve výstřihu nic nemám (ty mě sleduješ?:"
moje: "přečti si svůj komentář z 19.14,nikdo tě sledovat nemusí,ty na sebe práskneš všechno sama".....
tvoje: "samozřejmě, že to vím, že jsem psala, že mám dvojky"....
tvoje: "práskla jsem na sebe to, že mám dvojky"....

tvoje: "navíc jsem si nevšimla Lukášovýho stolování, protože jsem čuměla tomu 200 kilovému monstru celou dobu do výstřihu (no jistěže, mě šestky kozy zajímaj, když jsem baba:D). je to směšné prostě, je to za prvé pořád dokola a za druhé - toho výstřihu jsem si všimla okamžitě, když vešla do dveří a sundala si bundu (či kabát)"
moje: "nezajímalo mě jestli je výstřih malej nebo velkej a co tam kdo má nebo nemá,v tomhle pořadu mě zajímalo stolování"....
tvoje: "Ale pokud jsi chlap, nebudu se bavit s nějakým úchylákem, který je na Andrein výstřih zvědavý jako jediný snad tady mezi těmito lidmi"

moje: "kéž by tě něco takovýho a ne li horšího nepotkalo,to bys pak změnila názor"...
tvoje: "A o tvé inteligenci svědčí i to, že bys člověku přál/a, aby byl nemocný"......
tvoje: "jde vidět, že to nejsem já, co tady pořádně nečte"....

ufff,ale byla to makačka přesvědčit tě,že kecáš,jen nespleť moje a tvoje,tak teď čti pořádně ty
divínek má pravdu,ale tys první příspěvek nepsala o ňadrech,ale o ko...
škoda,že už tu nejsou příspěvky,kdes začla o nich první a IF ti odepsala a vysvětlila,že velký prsa jsou přítěží-bolí od nich páteř a kde Lukáš psal,kdo začne první uvaří mu hrnec špeku a bude ho muset sníst,tak to se poměješ Dobrou chuť

Scrubs: Doktůrci – Carla, Dr. Cox, Elliot, J. D., Dr. Kelso a Turk Foto:
01:45 02:15
98%
DNES V TVProfesionál Foto:
20.15
DNES V TVProfesionál Foto:
21.30
DNES V TVJack Brooks: Zrůdobijec Foto:
22.50
DNES V TVŠakal Foto:
22.15
DNES V TVKrál krysa Foto: