fotbal...... 0 05.03.2013 23:14 (petr brno)

nebyli tri hraci co hrali za oba kluby....ale ctyri....jeste ruud van nistelrooy....panove......a k te cervene.....oba panove vedi ze urcite na naniho kriceli....zada........jak se v fotbalu rika.....takze o nem vedel....normalni cervena karta....

Fotbal 0 22.11.2012 21:29 (Bobys)

Hele lidi, co Vám vadí??Fotbal je super, ty vaše pořady si můžete pustit později, fotbal je důležitější, rozhodně beru fotbal, klidně každej den.

Jsem proti fotbalu:) 0 21.11.2012 20:28 (Jméno není potřeba k uvedení názoru)

Bože..
Už mě to nebaví.. kliknout na prima cool, natěšená, že se kouknu na the big bang theory nebo how i meet your mother.. A tam fotbal.. tak si to překliknu na Novu apod..
Každý večer až na pondělí a čtvrtek si říkám, kdy už konečně dostanete ROZUM a přestanete to vysílat.......

Liga mistrů 0 21.11.2012 07:52 (belinek)

Dobrý den, dá se u Vás shlédnou zápas LM ze "záznamu"?...jako si to najít v archivu a podívat se na to druhý den?...
Děkuji za odpověď. S přáním příjemného dne B.

Dobrý den,

ano, je možné sledovat fotbal, ale jen ty zápasy, které jsou vypsané na Prima COOL viz odkaz:http://www.prima-cool.cz/ligamistru/program .
Jsou uloženy na Prima Play Premium – placený videoarchiv. Včerejší zápas zde bude zítra dopoledne.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Liga mistrů 0 13.11.2012 15:06 (Anonymous)

Dobrý den, který zápas budete vysílat 21. 11. na Prima COOL? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

koukněte na odkaz:

http://www.prima-cool.cz/ligamistru/program

MODERÁTOR DISKUSÍ

Cool?? 0 08.11.2012 20:28 (Fanous Voldrichu)

Vazne si myslite, ze je fotbal cool? Proc neni cool treba kulecnik, nebo rybareni, nebo sachy, nebo COKOLI jineho co vysila tisic dalsich SPORTOVNICH kanalu? Co sem hodit nejakou anketu? Tusim, ze by to Vasi coolmasteri mohli zvladnout, ne?

Anketa 1 07.11.2012 17:56 (Neřeš jméno)

Ať Cool udělá anketu kdo chce a kdo nechce Fotbal na Prima Cool!
Ráda bych viděla kdo bude pro a kdo naopak proti!
Já jsem rozhodně PROTI!!
A že už dáváte TBBT a HIMYM jen v pondělí a ve čtvrtek je strašnej nápad!
Už ať to je pryč ten fotbal!!!!!!

Přesně, tvl 20.11.2012 20:26 (Anonymous)

Přesně, tvl

fotbal 0 06.11.2012 21:19 (Anonymous)

Náhodou fotbal je cool! =) dík za něj!

Proč Coole Proč ? 4 23.10.2012 20:42 (jaku kyjovsky)

Proč dáváte fotbal na Coolu ? Já myslel že cool dává solidní pořady a seriály, a hlavně večer, jediné co chci je že si pustím stargate, simpsny a před spaním big bang theory a how i met you mother a co mi z toho zbude ? Fotbal ? Pardon ale to bych radši koukal na reklamy. Buď si udělejte nový program se sportem (jako by jich bylo málo) nebo ten fotbal zrušte, vždy mi to zkazí celý večer.

100% souhlas 24.10.2012 19:23 (Anonymous)

není co dodat...

fotbal je nuda 31.10.2012 14:50 (Tominator)

přesně tak !! dřív jsem se díval na how i met your mother, TBBT a Top Gear ALE tedka je tam ten *****j fotbal ! PROČ ??

Přesně tak! Svatá pravda. 07.11.2012 17:49 (Anonymous)

Přesně tak!
Svatá pravda.

Fotbal 21.11.2012 07:49 (belinek)

Protože je nás ještě dost bláznů, co se na ten fotbal chtějí dívat...a myslím, že sledování LM a EL je stejně zajímavé jako Velký třesk, Simsni a Jak sem poznal vaši matku...co člověk, to názor...

el klasiko 0 04.10.2012 15:55 (daggi66)

kdy se bude vysílat zápas real madrid vs fc barcelona který má být živě v neděli večer ?? v programu sem nic nenašel a ujít si EL Clasiko fakt nenechám !!

Dobrý den,

Vysíláme přímé přenosy pouze ze zápasů Ligy mistrů UEFA. Hrají se v úterý a ve středu jednou za 14 dní. V úterý ještě zařazujeme krátký sestřih zápasů, které se tento den odehrály jako tzv. Highlits. Na přenos zápasů hraných v neděli v jiných ligách bohužel nevlastníme vysílací licenci.

MODERÁTOR DISKUSÍ

za mě jste docoolovali II 0 30.09.2012 17:27 (RP)

Ja na jinou Tv nekoukal. Protože nemám čas, nahrál jsem seriály a koukal na ne vždy druhý den pozdĕ večer. Teď například nemám moc důvodů čekat na Dextera a Jak jsem poznal... a pokud je zkouknu na netu,
jste pro mĕ zbyteční. To je škoda. Pokud ale zmizíte, resp. se přejmenujete na prima-sport, bude to dávat vetší smysl, protože být jedna ze sportovních Tv už cool není.

za mě jste docoolovali 0 30.09.2012 17:25 (RP)

Zajímalo by mě, co Vás vedlo k tomu, že jste se takhle zpronevěřili svému původnímu záměru? Sportovních kanálu je dost, ale seriálova Tv byla jen jedna. Nevadilo mi, ze veci opakujete. Vĕtšina jsou pecky, co se daji shlednout vícekrát.

upoutavka na ligu mistru 6 22.09.2012 19:28 (kljanfvlkjnaf)

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak se jmenuje skladba kterou hrajete v upoutavce na ligu mistrů? Díky

Už vím 22.09.2012 19:35 (kljanfvlkjnaf)

Jsem si říkal že jí znám,tuhle hudbu poslouchám a nevzpomenu si :D

taky bych chtěla vědet název 25.09.2012 11:13 (misska )

taky bych chtěla vědet název a skladbu :-)pls

reklama