nsqLHj 0 09.04.2014 13:55 (anonym)

generic xanax side effects mixing xanax zoloft - what is xanax dosage for anxiety

dotaz 0 12.03.2013 00:05 (Alena Vávrová)

Dobrý den.Chtěla bych se optat kdy bude odvysílána další řada seriálu živí mrtví.Moc děkuji za odpověd

Dobrý den,

odvysílali jsme 2 řady. Další řada není zahraničním producentem dovyrobena. Musíme si na ni proto počkat.

MODERÁTOR DISKUSÍ

písnička z reklamy 0 09.03.2013 22:53 (Jeffrey)

ahoj :)
chtěl bych se zeptat jak se jmenuje písnička na upoutávky Akty X.
díky prosím napiš mi ne email : jeffrey-j@seznam.cz
díky moc :)

Dobyvatelé ztracené pravdy 0 09.03.2013 13:21 (Amanda panda)

Byla jsem velmi zklamaná,když jsem si v 15:30 chtěla pustit svůj NEJNEJNEJoblíbenější pořad Dobyvatelé Ztracené pravdy.Dozvěděla jsem se,že tento pořad už neběží.Místo něho běží Americký chooper.

PS. Nemohli byste o víkendu zase dávat dobyvatele?Mám je moc ráda,a znám plno dalších lidí.Nebo abyste mi mohli poslat aspon 5.sérii v CZ(všechny ostatní díly jsem viděla a chci další)?!

PLÍS....PLÍS

Dobrý den,chtěl bych se 0 08.03.2013 18:29 (Dalibor1)

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda máte v plánu vysílat seriály Doctor Who a American Dad. Děkuji.

Dobrý den,

ani jeden ze seriálů nemáme v programové nabídce.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Game of Thrones 0 07.03.2013 14:21 (Jhny)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli uvažujete o zakoupení práv a následné vysílání seriálu Game of Thrones? Díky

Dobrý den,

pořad prozatím nemáme v programové nabídce. Sledujte novinky.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Arrow 0 01.03.2013 10:26 (Vrenstar)

Dobry den.
Chcel by som sa spytat, ci planujete kupit serial Arrow

Dobrý den,

tento seriál momentálně nemáme v programové nabídce.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Buffy 1 01.03.2013 02:05 (Vidiot)

Dobrý den,
budete reprízovat závěrečný díl Buffy (tj. díl S07E22)? A pokud ne, tak proč?
Na vysvětlenou - všechny díly seriálu jste vysílali nejprve okolo poledního, a pak jste je reprízovali druhý den kolem osmé ráno. Bohužel právě ten poslední díl jste odvysílali pouze 28.2. v 11.45, a jeho reprízu nikde nevidím...

Vidiot

Dobrý den,
je nám líto, ale samostatně nemůžeme vysílat žádný díl žádného seriálu. K vysílání pořadů máme vždy přesný počet možného vysílání, tj. vysílacích práv a v případě posledního vysílání (při ukončení vysílacích práv) – by nám vysílací právo k tomu konkrétnímu dílu chybělo a nemohl by být již vysílán.

Děkujeme za porozumění a přejeme hezký den.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Buffy 02.03.2013 01:55 (Vidiot)

Dobrý den,
Nejde mi o žádné "samostatné vysílání" nějakého dílu.
Z vašeho vysvětlení to vypadá, že jste pro 143 dílů seriálu koupili práva k dvojímu odvysílání, a k jednomu dílu jste koupili práva jen k jednomu odvysílání. Je to možné?

Zkusím se raději zeptat znovu.

1)proč jste závěrečný díl seriálu odvysílali pouze 1x, když všechny ostatní díly jste vysílali 2x?
2) Kdy odvysíláte tu chybějící reprízu posledního dílu seriálu?

Váš Vidiot

Dobrý den,

22. díl 7. řady seriálu Buffy, přemožitelka upírů jsme vysílali na Prima COOL od roku 2010 celkem 7x! Ke dni 28. 2. nám skončila vysílací práva, takže bohužel nebylo možné odvysílat obvyklou reprízu druhý den ráno.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Buffy, premozitelka upiru 1 28.02.2013 15:12 (fermina)

Prosim, budete opakovat serial Buffy, premozitelka upiru? Diky.

Dobrý den,

prozatím to nemáme v plánu.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Angel 07.03.2013 10:28 (Houmer)

Dobry den,vim ze toto jsou otazky ohledne Buffy.ale mam dotaz,proc jako navazne nevysilate Angela?davali jste ho kdyz cool zacinal,pak jeste jednou potom ani tuk.pritom Buffy jste opakovali porad dokola?jinak vam fandim,diky a hezky den preji.

Survivor 0 22.02.2013 11:59 (MajQo Trošku ŠibnuTý)

Dobrý deň chcel by som sa spýtať ohľadne Survivora že koľko rad budete vysielať lebo raz sa hovorí že iba po 10 alebo po 18 a po 22 Ďakujekm

Hvězdná brána 0 19.02.2013 20:42 (Jirika)

Dobrý den
Co bude po odvysílání desáté řady Hvězdné brány? Budete ji opakovat od začátku, navážete jiným seriálem z vesmíru hvězdné brány nebo budete vysílat úplně jiný seriál?
Děkuji za odpověď

Další řady 1 11.02.2013 12:32 (martin tomek)

Dobrý den, mezi mé nejoblíbenější pořady na COOLu patří Top Gear, Americký Chopper, Kdo přežije, Simpsonovi, ale i spoustu dalších. Budete prosím kupovat další řady? Díky

Dobrý den,

Top Gear: z 19. série je v zemi produkce odvysílaný teprve 1. díl, proto zatím nemůžeme odvysílat i tuto řadu.
Americký Chopper:další řady momentálně v programové nabídce nemáme.
Kdo přežije: vysíláme v premiéře řady 1 až 10.
Simpsonovi: postupně vysíláme všechny řady.

MODERÁTOR DISKUSÍ

19. série 18.02.2013 17:37 (Stuber)

Dobrý den,
a kdy se tato série začne dabingovat?
Děkuji

Ghost Hunters 0 10.02.2013 23:16 (vydracz)

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli někdy neplánujete vysílat seriál Ghost Hunters.
předem díki za odpověď.

Dobrý den,

další řadu Lovců duchů nemáme prozatím v programové nabídce.

MODERÁTOR DISKUSÍ

zákon gangu 0 08.02.2013 23:21 (maisterx)

Dobrý den plánujete dávat zákon gangu 4 řadu děkuji

Dobrý den,

4. řadu nemáme v programové nabídce.

MODERÁTOR DISKUSÍ

lovci duchů 1 08.02.2013 20:17 (kluk)

Dobrý den chci se zeptat kdy a jestli vůbec budete dávat nové díly Lovci duchů.Děkuji

zajímalo by mne totéž 15.02.2013 17:53 (Anonymoust)

zajímalo by mne totéž

Dobrý den,

další řadu Lovců duchů nemáme v programové nabídce.

MODERÁTOR DISKUSÍ

The walkind dead 0 07.02.2013 22:43 (Anonymous :D)

Dobry den chtel bych se zeptat kdy zacnete vysilat 3 serii The walkind dead. Diky za odpoved.

Dobrý den,

odvysílali jsme 2 řady. Další řada není zahraničním producentem dovyrobena. Musíme si na ni proto počkat.

MODERÁTOR DISKUSÍ

DNES V TVX - Factor 2014 Foto: TV JOJ
20.15
DNES V TVDům naruby
21.35
DNES V TVPolicejní bažanti
23.55
DNES V TVJurské bojiště
20.00
DNES V TVZáhadný dinosaurus
21.05
DNES V TVPanna a netvor