Zařaďte relax s nedělními Top Gear Speciály!

Hlavní aktéři pořadu Top Gear
Hlavní aktéři pořadu Top Gear
Zdroj: bbcamerica.com

Těšte se na autoolympiádu i výpravu na severní pól! Tři květnové neděle můžete na COOLu od půl třetí užívat to nejlepší z historie Top Gearu.

Kdo by nemiloval žoviální Top Gear! Kromě úterního večera jsme si však pro vás přichystali okořenění tohoto automobilového pořadu i o nedělním odpoledni. Jsou tu speciální díly!

V těch naši mládenci opustí sice pološílený, stále však tradiční formát Top Gearu, a vydají se se svými vozy do naprosto neprobádaných vod!

V neděli 11. května ve 14.35 se Jeremy a jeho partička vydá v rámci Olympijského speciálu do norského Lillehammeru, dějiště Zimních olympijských her z roku 1994, aby zde uspořádali vlastní autoolympiádu! Těšit se tak můžete na slalom, bruslení i hokej, pokaždé v úpravě pro auta od Lad, Roveru po Jaguar...

Top Gear - Olympijský speciál
Top Gear - Olympijský speciál
Zdroj: img.rp.vhd.me

O týden později – v neděli 18. května – můžete opět od 14.35 na COOLu koukat na tzv. Botswanský speciál.

Kvíz

Jeremy Clarkson - moderátor Top Gearu Foto: disney.wikia.com

Speciální Top Gear kvíz!

Premiérové díly kultovního anglického pořadu o autech vysíláme na COOLu každé úterý od 20.15 a každou neděli ve 14.35 opakujeme Top Gear Speciál. Navíc jste v naší soutěži ...
Jak si odvodíte z názvu, Jeremy, Richard a James se tentokrát mrknou do Afriky. Zdejší buše však nebudou sjíždět s kdovíjakými bouráky – součástí tohoto speciálu je naopak pravidlo, že závod k hranicím Zimbabwe musí trojice sjet v autě koupeném až na místě, a to za mrzkých 1500 liber. Namísto předhánění se v metalíze se tentokrát bude soutěžit doslova jenom v přežití!

Top Gear - Botswanský speciál
Top Gear - Botswanský speciál
Zdroj: i.dailymail.co.uk

A zvláštní událostí bude i předposlední spešl díl, tentokrát půjde o slavnou Polární výpravu! Přesně tak – v neděli 25. května od 14.35 budete na COOLu moct koukat na výpravu týmu z Top Gearu (plus psa) vozem až na severní magnetický pól na samém vrcholku Kanady! Epizoda se řadí mezi nejkultovnější díly ve více než třicetileté historii pořadu Top Gear. Třešničkou na dortu je pak provedení celého závodu, v němž v souboji tradice a moderny s auty poměří síly spřežení malamutů.

Top Gear - Polární speciál
Top Gear - Polární speciál
Zdroj: upload.wikimedia.org

Cyklus speciálů Top Gearu zakončíme speciální minisérií Top Gear Top Fails, která odstartuje v úterý 27. května a skončí o týden později 3. června, pokaždé od 20.15, tradičně na COOLu.

Dle názvu si dvojdíl posvítí na největší průšvihy, trable, průsery, maléry, zkrátka faily při natáčení Top Gearu. Dojde na komplikované katastrofy, pomačkané plechy i záplavy smíchu. Jedno je jisté – nudit se s Top Gear Top Fails ani s dalšími speciály rozhodně nebudete!

(lol)

Článek

Jeremy Clarkson a James May v show Top Gear live Foto: topgearlive.cz

Kdo vyhrál vstupenky na TOP GEAR LIVE?

Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May a Stig přijíždějí poprvé do České republiky se svojí live show, kterou představí 28. června v pražské O2 Aréně. A my jsme pro 5 ...

Článek

Hvězda Top Gearu se po jednadvaceti letech rozvedla... Foto: profimedia.cz

Hvězda Top Gearu se po jednadvaceti letech rozvedla!

Moderátor Top Gearu Jeremy Clarkson se po jednadvaceti letech rozvedl s manželkou Frances. Již tři roky žili odděleně a Jeremy nějakou dobu udržuje vztah se svou milenkou ...

Článek

Driftové závody Gimghana GRiD 2013 v Madridu Foto: FTV Prima

Pro fanoušky Top Gearu: rozhovor s driftovým jezdcem

Milovníci Top Gearu a aut všeobecně si o tomto víkendu nemohli nechat ujít evropské finále driftových závodů Gimghana GRiD ve španělském Madridu.

Článek

To nejlepší z Top Gearu

Premiérová 20. řada Top Gearu každé úterý na COOLu

Vůně benzínu a britských vtípků se vám představí v čerstvé, nejnovější řadě. Každé úterý od 20.15 na COOLu...