Virtuální erotické hry mají zelenou! Anebo je všechno jinak?

Obrázek uživatele Petr Cífka
Space Battleship Girlfriend
Space Battleship Girlfriend

Na japonské výstavě věnované virtuální realitě se děly věci!

Japonce se nesnažte pochopit. Mají vynikající jídlo, rychlé vlaky a vymýšlí blbosti. Anebo naprosto skvělé věci, tady už záleží na úhlu pohledu. Faktem ale je, že všechny ty připravované systémy pro virtuální realitu, jako je například Oculus Rift, snad konečně začnou plnit účel, pro který byly vytvořeny.

Jinými slovy, japonští vývojáři pochopili, co by skutečně mohlo prodávat Oculus Rift a přišli se hrou Space Battleship Girlfriend, ke které potřebujete kromě sluchátek a soukromí také nafukovací pannu navlečenou do rošťáckého oblečku japonské školačky. Pak už stačí dělat jediné.

Space Battleship Girlfriend

Space Battleship Girlfriend

Na výstavě si tuhle hru vyzkoušel i blogger s přezdívkou zeroyon01 a nestačil žasnout: „Očekával jsem, že mě uvítá nahatá anime školačka nebo něco takového… ale znenadání jsem byl transportován do vesmíru, kde se objevil obrovský svalnatý černoch v bílé teplákovce, který na mě řval a za zvuků techna se ke mně začal lísat.“

Space Battleship Girlfirend totiž ve skutečnosti není simulátor vzájemného lidského potěšení, ale (ne)obyčejnou vesmírnou akcí, v níž vaše skóre ovlivňuje frekvence kopulačních pohybů, snímaných telefonem z nafukovací panny. Tak jo!

Článek

V Demoliton Manovi měli pravdu! Foto:

5 virtuálních realit, ve kterých se už brzo ztratíte

Po vlažně přijatém 3D a ignorovaném šermování rukama před obrazovkou nám chtějí nasadit růžové brýle!