VIDEO: Pavel Liška byl sprostý jako dlaždič. Proč?

Takhle sprostého Pavla Lišku jste ještě neviděli! Co ho tak naštvalo? Podívejte se na bonusové video k pořadu Moto cestou necestou, který můžete sledovat na Prima COOL každé pondělí ve 20:15.

Zatímco Honzu Révaie pobavilo, kolik měli u oné benzínky platebních terminálů na kreditní karty, Pavla Lišku nezbytné placení mýtného dost rozladilo.

"Místo tohohle s*aní jsme se mohli koupat v moři, nebo jsme se mohl milovat s nějakou Turkyní," utrousil drsně Pavel během čekání, než Honza zaplatí.

Celý čtyřdílný dokument z jejich cesty po Gruzii a Arménii sledujte pod názvem Moto cestou necestou každé pondělí večer na Prima COOL.

Článek

Team Moto cestou necestou Foto:

VIDEO: Vítejte v Gruzii – zemi přípitků!

V prvním díle seriálu Moto cestou necestou sledujeme naše hrdiny v průběhu příprav na cestu, plánování, nakládání motorek a balení proviantu.

Článek

Pavel Liška kouří Janu Révaiovi cigaretu Foto:

Erotické video z Kavkazu: Arménky jsou sexy!

Pavel Liška, Jan Révai a Egon Kulhánek si loňskou cestu po Gruzii a Arménii užili. Hlavně Pavel byl ale pěkně nadržený. Jeho sex-appealu podlehl i Honza. Podívejte se na...

Článek

Voda je dobrá Foto:

Liška a Révai jak je neznáte: Homosexuální náznaky a nazí ve vodě. Cesta motorkou na Kavkaz dá člověku zabrat

Když člověk nespí a je celý den v sedle, začnou se dít věci. Své o tom ví i Pavel Liška a Jan Révai.

Článek

Team Moto cestou necestou Foto:

Moto cestou necestou: Kavkaz. O co j(e)de?!

V létě 2013 se uskutečnila třetí cesta ze série „MOTO CESTOU NECESTOU“, tentokrát na Kavkaz, tedy do Gruzie, Arménie a Azerbajdžánu, kterou absolvovali Pavel Liška, Jan...