VIDEO: Johnny Depp se vrací jako Kloboučník. Podívejte se na první záběry z Alenky v říši divů 2!

Obrázek uživatele Petr Cífka
Jednička vydělala miliardu, kolik asi dá dvojka?
Jednička vydělala miliardu, kolik asi dá dvojka?
Zdroj: The Walt Disney Company

Dobrá zpráva: Johnny Depp bude zase bavit miliony diváků jako Kloboučník. Tentokrát u toho ale nebude Tim Burton...

Johnny Depp spolu s Timem Burtonem natočil několik geniálních, několik dobrých a několik už poněkud uondaných filmů. Tím kasovně nejúspěšnějším z nich ale byla trochu paradoxně Alenka v říši divů. Ta se svého času svezla na vlně obrovského zájmu o 3D, vzedmuté Avatarem, a hravě vydělala víc jak miliardu dolarů!

U Disneyho tedy logicky chtěli další nášup. A ten dorazí přesně šest let po premiéře první Alenky, v březnu 2016. Pohádka jménem Alenka v říši divů: Za zrcadlem vrátí na scénu všechny oblíbené postavy a jejich herce, takže vedle šíleně nalíčeného Deppa uvidíte i Miu Wasikowskou v roli Alenky nebo Helenu Bonham Carter. Tentokrát u toho ale nebude Tim Burton, protože toho nahradil režisér Mupetů Mike Bobin.

Audiovizuálně by to ale nový film nemuselo příliš ovlivnit, protože už jednička byla spíš pohádkou na zakázku od Disneyho. A nový biják podle předlohy legendárního spisovatele Lewise Carolla by se už podle první krátké upoutávky měl nést na podobné vlně. První trailer čekejte velice brzy!

 

Alenka v říši divů se vrací Foto:

Alenka v říši divů se vrací na nových plakátech Foto: