VIDEO: FALLOUT 4 je konečně skvělá hra. Dá se v něm totiž hrát fakt ujetý basketbal!

Obrázek uživatele radek.londin@iprima.cz
Tohle není Fallout, to je Ballout!
Tohle není Fallout, to je Ballout!

Omrzelo vás střílet mutanty? Otestujte svoji mušku v míčových hrách.

Ač slavná série začínala jako klasické izometrické RPG, nová doba žádá nové přístupy. Pryč je tedy ptačí pohled a chození pomocí myši. Modernějším 3D zpracováním se zařadila vedle své neméně úspěšné sesterské ságy The Elder Scrolls. Mnoho hráčů se v jejím světě naprosto ztratilo, a aniž by dále plnili hlavní a nepříliš strhující questovou linii, pobíhají po světě klidně i dlouhé měsíce po vydání.

Fallout se posledním dílem posunul opět o něco více k tomuto „sandbox“ přístupu – neomezenému lelkování na vlastním písečku bez nutnosti posouvat se příběhem dopředu. Můžete například trávit dny stavěním a vybavováním svého příbytku snů… nebo hrát basketbal! Vysoká interaktivita prostředí, z které nás nejvíce uchvátilo právě basketbalové dovádění uživatele „DefendTheHouse“, nabízí řadu možností jak se vyblbnout. Místo baráčku například můžete postavit právě rampu pro své míčové eskapády:

VIDEO: Ballout 4 - jak si z postapokalyptické hry udělat basketbalovou parádu?

Tohle není Fallout, to je Ballout!

Krátké a mírně psychedelické video s názvem BALLOUT 4 a kryptickým podtitulem „ztratil syna, tak adoptoval ulici“ se stalo v komunitě rychle populární. Pokud to umíte s pistolí či sniperkou a máte dost trpělivosti, můžete si zkusit postavit vlastní „hřiště“. Fantazii se meze nekladou!

Už jste si zahráli ve Falloutu basket? A jaká je vaše oblíbená kratochvíle?

Lukáš Volf
eSuba.eu