VIDEO: Chlápek chtěl dokázat, že iPhony vydrží pod vodou. Potopil tam všechny modely a zjistil, že...

Obrázek uživatele radek.londin@iprima.cz
Podvodní test má překvapivého vítěze
Podvodní test má překvapivého vítěze

Nevěříte experimentu nebo chcete dokázat, že váš telefon vydrží pod vodou déle? Pak to můžete zkusit, ale varujeme předem!

K provádění některých experimentů potřebujete mít hodně peněz. Třeba jako Zach Straley, který nedávno zjistil, že je nový iPhone 6S překvapivě vodotěsný, ačkoli se tím Apple nikde nechlubí. Rozhodl se proto, že pod vodu potopí všechny modely telefonů, které zatím Apple poslal do světa, od první generace z roku 2007, až po ten nejnovější. 

Jenže experiment mu úplně nevyšel. Nejen, že se ukázalo, že s vodotěsností nového 6Ska to nebude tak slavné, protože tentokrát umřel mezi prvními, ale taky se mu nepovedlo dosáhnout desetinásobné sledovanosti oproti videu, kde potápěl jen jeden model. Pokud si tedy chtěl peníze vynaložené na nákup utopených telefonů vydělat skrze svůj YouTube kanál, tak si bude muset ještě chvíli počkat.

A jak je to tedy s vodotěsností iPhonů? Nic extra. Po chvilce ve vodní lázní postupně všechny odpadly, nejdéle dodělával iPhone 3G, jehož dislej ještě chvíli blikáním volal o pomoc. Marně.

Co myslíte, přidá někdy Apple svým telefonům vodotěsnost? A utopili jste někdy iPhone v záchodě jako náš kolega?