VIDEO: Batman bude mít novou hru od tvůrců Minecraftu a Hry o trůny. Tady je první ukázka!

Obrázek uživatele radek.londin@iprima.cz
Batmana konečně uvidíme v plnokrevné příběhové hře
Batmana konečně uvidíme v plnokrevné příběhové hře

A rázem máme jednu z nejočekávanějších her příštího roku...

Batman je jedna z mála filmových postav, která se může pochlubit opravdu kvalitním herním světem. Mluvíme jak o odlehčeném LEGO Batmanovi, tak zejména o trilogii - Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Origins. A teď k nim s nejvyšší pravděpodobností přibude další. Půjde o epizodickou příběhovou hru od proslulých Telltale Games.

Pokud vám hned nevyskočily hry od tohoto studia, pak připomínáme, že mají na triku Minecraft Story Mode, Game of Thrones, Tales from the Borderlands, Wolf Among Us a už dvě série výtečného The Walking Dead.

Ačkoli ještě nejsou žádné fotky přímo ze hry, určitě půjde o Telltale klasiku, tedy hru, kde jde hlavně o příběh a mnohdy složité volby - jak odpovědět v důležitém rozhovoru, komu pomoci a koho nechat na pospas osudu atd. Stejně tak engine zůstává u jejich her dlouhodobě stejný, což potvrzuje i plán hru vydat na maximální počet platforem - takže PS3 a PS4, Xbox 360 i Xbox One, PC i Mac, iPhony a iPady, ale i zařízení s Androidem.

Podle tvůrců má jít o hlubokou sondu do života a myšlení Bruce Waynea a jeho dvojí identity. Kromě netopýřího obleku bychom si tak měli užít i jeho civilní život miliardáře. Uvidíme, zda budou ve hře i nějak zpracované souboje a akční pasáže, nebo půjde o quick-time eventy jako u ostatních telltaleackých her.

VIDEO: Batman bude mít novou herní sérii od tvůrců Minecraftu a Hry o trůny. Tady je první ukázka!

Batmana konečně uvidíme v plnokrevné příběhové hře

Každopádně příběhovou hru si Batman rozhodně zasloužil. Co myslíte?