Úterý rozzáří Satanův měsíc a James Blunt

James Blunt a Stig v Top Gearu
James Blunt a Stig v Top Gearu
Zdroj: bbcamerica.com

Večer plný smíchu zakončí hororové děsy. Začínáme v úterý ve 20:15 na COOLu!

Než se dostaneme na děsuplný vrchol večera, hororový snímek Satanův měsíc, dá úterní program Prima COOL divákům pořádně zabrat.

Ale pojďme pěkně popořadě.

Večer zahájíme třetím dílem Top Gear XXI. V tom si Hammond otestuje nové Porsche 918, Jeremy si zajezdí s dánským Zenvo STI a celá trojice zkusí dokázat, že i jízda úspornýma kárama může být zábava.

Jako host se pak představí zpěvák James Blunt, kterého sice můžete znát hlavně pro jeho medový hlásek, sám se však rozpovídá i o tom, jak jako důstojník britské armády během zachránil svět před třetí světovou válkou.

James Blunt v Top Gearu Foto:

 

Právě Bluntova jednotka totiž měla na starost dobytí letiště v Prištině, když sem během invaze zčista jasna dorazil nečekaný ruský kontingent...

Článek

Richard Hammond - Na hraně: můj životní příběh Foto:

Richard Hammond z Top Gearu vydává knihu!

Poznejte, jak si ploutevníci vedou na stříbrném plátně.

Následně naváže duo Teorie velkého třesku od 21:25 a po ní Partička od 22:00. V prvním jmenovaném v úterý započte repríza 3. řady seriálu, stane se tak dílem Fluktuace elektrického otvíráku na konzervy.

V něm se naše skupinka po seriálové pauze vrátila z antarktické mise (na kterou naštěstí odjeli včera…). Zatímco Leonard se nemůže dočkat Penny – a její city jsou zjevně vzájemné – Sheldon se přimknul k fascinujícím výsledkům svého výzkumu monopólů, které si sebou přivezl.

Záhy však zjistí, proč data nedávala moc smyslu – kluci totiž elektrickým otvírákem na konzervy omylem ovlivnili celý jeho pokus... A to se prostě ve vědecké komunitě rovná sebevraždě.

Teorie velkého třesku - Sexuální přitažlivost 40s

Teorie velkého třesku - Sexuální přitažlivost 40s

Ve 22:50 na ty nejotrlejší počíhá démonický horor Satanův měsíc z roku 2005! Už jeho počátek udá tón – hlavní hrdinové Heather a Cole v dětství při masakru páchaném bizarní bytostí celého jdou o rodiče, následky si však sebou odnesou i do dospělosti…

Cole se totiž živí jako lovec duchů nikoliv nepodobný těm ze seriálu Lovci duchů. Má k sobě ostatně jako parťáka také sourozence – nikoliv však bráchu, nýbrž dospělou Heather, která dospěla v médium.

Jako červená nit se navíc filmem táhne tématika voodoo. Záběry ze slunného Haity takhle na podzim jistě přijdou vhod – už v úterý večer na Prima COOL!

 

Článek

Satanův měsíc Foto:

V úterý večer vás čeká souboj se Satanem

Charisma Carpenter je díky seriálům Buffy, přemožitelka upírů a Angel zvyklá na útoky upírů, démonů, čarodějnic, vlkodlaků a nejrůznějších příšer. Jak ale obstojí proti...

(lol)