Top Gear uvádí: Nejhorší auta všech dob

Top Gear: Nejhorší auta všech dob
Top Gear: Nejhorší auta všech dob
Zdroj: Prima COOL

Jeremy Clarkson a James May z Top Gearu se teď budou každé úterý od 20.15 na COOLu snažit vybrat nejhorší auto všech dob. Shodnou se aspoň na jednom?

Jeremy Clarkson alias Mototlama a James May známý také jako Kapitán Pomalý dali benzinem načichané hlavy dohromady, aby vybrali, označili a pohanili nejhorší auta všech dob.

Každý má nějaký názor. Zvlášť když přijde na koráby silnic. Ale je načase, aby si všichni vyslechli názor Clarksona a Maye. Teda jestli se ti dva aspoň na něčem shodnou.

Nemají totiž zrovna shodné názory – zvlášť když přijde na auta. V zábavném lifestylovém speciálu Top Gear: Nejhorší auta všech dob proto rychle zjišťují, že největší překážkou, která je čeká, bude vybrat nejhoršího.

V případě, že se jim společnými silami povede vybrat nejhorší – nebo taky nejpitomější – auto od výrobce, který, upřímně řečeno, měl sám dobře vědět, co je fuj, mají pro něj v záloze nachystaný speciální nečekaný osud.

Top Gear: Nejhorší auta všech dob ale nejsou jenom o kárách, které si zaslouží naši nenávist. To teda fakt ne! Když se vybírá to špatné, musí se zhodnotit i to dobré. A tak se Ferrari 458 Spider, GT86 od Toyoty a Lexus LFA za dvanáct milionů objevují bok po boku, pneumatiku vedle pneumatiky s Mercedesem SLS.

Hostující řidič Top Gearu, kterým je Stigův bratranec z Yorkshiru, projede zatěžkávací zkouškou BMW M5 a nedopadne to dobře. Clarkson a May stráví vzácný volný čas na golfovém hřišti, kde se snaží srovnat si navzájem, co si myslí. Taky to nedopadne dobře. Hádky se vedou o parádní/příšerný Peugeot, Ford, Mahindru, FSO, Alfu Romeo, Rolls Royce, Porsche, Citroen, Saab a spoustu dalších.

Jak říkáme: na to, co je špatné auto, má svůj názor úplně každý. Teď přišel čas vyslechnout si názory dvou největších mudrlantů za volantem!

Každé úterý večer na COOLu.

Článek

Tohle je jen začítek... Foto:

10 nejdivnějších aut, jaká jste kdy viděli (část 1)

Aneb 10 důkazů, že lidé nevědí, co s časem.

Článek

V Top Gearu testovali, kam až auto doletí... Foto:

Pět okamžiků Top Gear, které vám vezmou dech!

Vzpomněli jsme na chvíle, po nichž si automobilovou show Top Gear musel zamilovat úplně každý!