Středeční Teorie velkého třesku: kluci budou ve při!

Teorie velkého třesku – kluci ve při
Teorie velkého třesku – kluci ve při

Nečekaný exitus přivodí nelítostný střetus. Naši i vaši oblíbení nerdi startují už ve středu ve 21.20 na COOLu.

Jó, kamarádství je fajn, ale prachy si za něj nekoupíš. Přesně tohle bude řešit ústřední čtveřice ve středeční Teorii velkého třesku!

Kripke totiž partičce u oběda sdělí, že nečekaně skonal profesor Tupperman. Kromě slzopudných scén (tedy, ne tak docela) to znamená především uvolnění doživotního postu na univerzitě ("definitivu").

A rozjede se tak nelítostný souboj mezi Rajem, Sheldonem a Howardem (a Kripkem) o to, kdo nejefektivněji podkouří komisi, jež rozhodne o nástupci Tuppermana.

Vždycky budeš mít úspěch v kariéře, ale pochybuju, že si ještě někdy najdeš kamarády.

To v praxi znamená hromadu nefér akciček, bodání do zad, chlubení se vyprsenými dekolty jejich přítelkyň a další vtipné nechutnosti!

A samozřejmě i Sheldona, který se (marně) snaží pochopit, jak nejlépe někoho podplatit... Jak jsme ostatně informovali, epizoda Rozepře o definitivu je dílem, jež platí za nejoblíbenější v premiérové šesté řadě!

Rozepře o definitivu startuje klasicky ve středu ve 21.20. A bacha, kvapem se totiž blížíme ke konci šesté řady, a nová TBBT krev je tak krok za krokem blízko svému finiši!

Teorie velkého třesku VI - upoutávka 15s

Teorie velkého třesku VI - upoutávka 15s

(lol)