SOUTĚŽTE s Posledním lovcem čarodějnic a vyhrajte trička nebo filmy s Vinem Dieselem!

Obrázek uživatele KarelR
Poslední lovec čarodějnic jde do českých kin 22. října 2015.
Poslední lovec čarodějnic jde do českých kin 22. října 2015.
Zdroj: Summit Entertainment

Vin Diesel zachraňuje svět!

Fantasy Poslední lovec čarodějnic se už za týden podívá do českých kin. Vin Diesel si v ní zahraje nesmrtelného vymítače démonů, kterého čeká zákeřná kouzelnická hrozba, s jejímž zahnáním mu pomůžou třeba Michael Caine nebo Rose "Ygritte" Leslie.

Že vás film zaujal? Ideální situace. Teď k němu totiž můžete vyhrát skvělé ceny!

Následující soutěž pro vás připravila Prima COOL ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm. O co se hraje? O stolní hry, trička a DVDčka. Tady máte podrobný seznam cen:

Diesel tričko Foto:

2x stolní hra s tematikou Hry o trůny

10x tričko Poslední lovec čarodějnic

3x sada 10 DVD s filmy Vina Diesela (Rychle a zběsile 17, xXx, Černočerná tma a Riddick: Kronika temna)

Ceny rozdělíme mezi 15 šťastlivců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku. Tak klikejte a doufejte, že poputují zrovna za vámi!

ZDE soutěžte o ceny k Poslednímu lovci čarodějnic!

Soutěžit můžete do 25. října, tedy do příští neděle!

Herní řád zde

Diesel lovec plakát Foto:

Víc o filmu Poslední lovec čarodějnic:

Vin Diesel jako nesmrtelný a poslední lovec čarodějnic v nové akční fantasy ukáže, že čarodějnice nejsou jen pouhá pověra. Vždy tu mezi námi byly a jsou. A on je dnes posledním svého druhu, jenž je schopný je poslat na onen svět. Ve válce, kterou s nimi vede už 800 let, se představí s mohutným plnovousem ve středověkých kulisách stejně jako v současném New Yorku. Role jeho mentora z tajné organizace „Sekery a kříže“ se zhostil Michael Caine, po boku Vina Diesela pak bude stát Elijah Wood a Rose Leslie známá jako Ygritte ze seriálu Hra o trůny.

Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže“, vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice.

Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední?

Vin Diesel má charisma na rozdávání. Jako tvrďák s chraplavým hlasem baví ty diváky, kteří hledají v kině koření současných úspěšných spektáklů akci, hlášky, styl, zábavu a zdravou míru nadsázky. Možná nesplňuje nejnáročnější herecká měřítka přísných šedivých akademiků, zato je prostě „cool“ a série Riddick nebo Rychle a zběsile ho už dávno vynesly do zábavní ligy mistrů. Jako Poslední lovec čarodějnic si teď vyzkouší žánr fantasy a rychlá kola vymění za meč a sekyru. Kupu drsných hlášek si však ponechá, ostatně za svůj věčný život jich jeho postava nasbírala dostatek.

A ještě jedna věc: dost možná poprvé uvidí diváci Vina Diesela s bujnou kšticí. Bude Poslední lovec čarodějnic jeho dalším návštěvnickým triumfem? Není důvod nevěřit.