Soutěž o lístky na premiéru filmu Hercules

Prima COOL Tě zve do kina!
Prima COOL Tě zve do kina!
Zdroj: Forum Film

V polovině prázdnin se všichni příznivci akčních dobrodružných filmů mohou těšit na nového Hercula. A my pro vás máme 5 x 2 vstupenky zdarma na pražskou premiéru tohoto filmu 24. 7. 2014.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a být 20., 40., 60., 80. a 100. v pořadí.

Soutěžní otázka:

Kdo hrál Herkula ve filmu, který znáte z obrazovek Prima COOL?

a) Kevin Sorbo
b) Kevin Costner

Odpověď najdete zde

ODPOVÍDEJTE V TOMTO FORMULÁŘI

Soutěž trvá do pátku 18. 7. do 14:00. Herní řád zde

Na co se můžete těšit v novém filmu?

Klasický mytologický příběh o prvním superhrdinovi naší historie zrežíroval Brett Ratner, který už stojí za filmy X-men: Poslední vzdor nebo Křižovatka smrti 3.

Hlavní roli Hercula ztvární Dwayne Johnson, též známý jako The Rock, který před natáčením jeho vysněné role musel držet speciální dietu a podstoupil velmi náročný trénink, díky kterému nabral 14 kilogramů svalového hmoty.

A jak mu nyní ta muskulární postava sluší, můžete vidět již 24. července 2014, kdy bude mít Hercules v českých kinech premiéru.

Klasický mytologický příběh o Herkulovi dostává úplně nový rozměr. Začíná v momentu, kdy Herkules splnil pověstných dvanáct úloh, aby se vykoupil ze svých minulých hříchů. Žije ve vyhnanství a živí se jako žoldnéř. On a jeho pět věrných společníků putují po starověkém Řecku a výměnou za zlato poskytují ochranu každému, kdo ji potřebuje.

Když o jejich služby požádá samotný thrácký král a jeho krásná dcera, jejichž krajinu neustále ohrožují tyranští bojovníci. Herkules pochopí, že svému osudu nemůže utéct. Musí přijmout svůj vlastní mýtus a stát se opět tím slavným hrdinou, kterým byl kdysi dávno.

Dwayne „The Rock“ Johnson na sebe prozradil, že držel během natáčení speciální dietu, která se skládala ze 7 jídel za den. Zároveň to pro něj bylo nejdelší a nejnáročnější natáčení. Vstával ve 4 ráno, aby stihl dvakrát posilovat před tím, než šel natáčet. Před intenzivními 12 hodinami natáčení ho ovšem každý den čekalo líčení delší než tři hodiny.

V dalších rolích se ve filmu objeví Ian McShane, Rufus Sewell, Joseph Fiennes, Peter Mullan, John Hurt, Aksel Hennie, Reece Ritchie, Tobias Santelmann, Rebecca Ferguson, Isaac Andrews nebo krásná Irina Shayk.