Realita, nebo jen sen? Předtucha! V pondělí večer

Sandra Bullock ve filmu Předtucha
Sandra Bullock ve filmu Předtucha
Zdroj: archiv Prima COOL

Každý z nás určitě zná tu neuvěřitelnou úlevu po probuzení z noční můry. Jaké to ale je, když si po probuzení nejste jistí, co je „jen“ sen a co je skutečnost? To se dozvíte v kůži Sandry Bullock v americkém mysteriózním thrilleru Předtucha, v pondělí ve 22.45 na Prima COOL.

Linda Hanson má všechno, co si vždy přála – milujícího manžela, dvě děti a obří dům. Její život se jí ale rozpadne před očima, když jí jednoho dne policista oznámí, že její manžel zemřel při autonehodě.

Linda usíná zhroucená a další ráno se probouzí do nového dne, kde je její manžel naživu. Koloběh se opakuje stále znovu a znovu, a Linda tak některá rána nachází svého manžela vedle sebe a jiná se probouzí jako vdova.

Film Předtucha si přehrajte zdarma na PrimaPLAY.cz po odvysílání v TV po dobu 7 dní

Časem zjistí, že její dny plynou chaoticky a na přeskáčku a nezbyde jí nic jiného, než se pokusit dát jim určitý řád. Následuje sled podivných událostí, které mění tok času, a zjištění, která postupně odhalují, že její perfektní život nemusel být takový, jak se na první pohled zdálo.

I když se zdá, že je vše ztraceno, pořád je tu ještě naděje silnější než všechny možné překážky – naděje na záchranu rodiny.

Jak se s touhle noční můrou Sandra Bullock, která nám už v roli Slečny drsňák dokázala, že není žádná křehotinka, vypořádá?

Sledujte ve filmu Předtucha, v pondělí ve 22.45 na Prima COOL.

Pár důvodů, proč tenhle snímek nevynechat:

  • půvabná Sandra Bullock (Gravitace, Dům u jezera, Crash, Slečna drsňák) v hlavní roli
  • sexy Julian McMahon (aneb Cole z Čarodějek) v roli manžela
  • atmosférou přesycený dům z 20. let
  • hudba z dílny Klause Badelta (Piráti z Karibiku, prokletí černé perly)

Celý film si můžete do 13.1.2014 přehrávat tady:

Klára Růžičková