Prima COOL DJ's každý den na Hip Hop Kempu

Hip Hop Kemp 2012

Ani na největším českém hip hopovém festivalu nebude chybět od 16. do 18.8. Prima COOL stan se všemi atrakcemi a DJ's. Kreativní fanoušci navíc stan pomalují graffiti.

Každý den otevíráme ve 14.00, po celý den bude otevřený bar s drinky včetně speciálního nápoje SEMTEX COOL, zadarmo k dispozici airbrush tetování, fotbálky, pohodlné sedačky wegett a další vychytávky.

 

V pátek 17.8. a v sobotu 18.8. od 14.00 každou hodinu krapet nechuťácký soutěže s Romanem Buťou a Těžkou dřinou.

 

Denně ve 20.00 graffiti battle, který vyvrcholí velkým graffiti jamem 18.8., kdy se pomocí graffiti rozloučíme s Prima COOL stanem ve stávající podobě :)

 

Každý večer od 20.00 do 3.00 hod. se v Prima COOL stanu vystřídají: Hiffi&Jacob, Sarco=M, Basstien, BassBeast, MC Jacob a Ed Bass.

 
Pokud budete na Hip Hop Kempu, přijďte se do Prima COOL stanu podívat!

 

Související články:

Prima COOL opět na letních festivalech!

Festival United Islands České spořitelny bude mít nabito!

Rock for People se blíží! COOL tam bude taky

Foo Fighters přijedou v srpnu do Prahy

Na AniFestu 2012 budou i COOL znělky

Stáhněte si zadax nové album Letů Mimo

Stáhněte si soundtrack od Vypsané fiXy a zaplaťte, kolik chcete

Chemical Brothers posílají do kin fil Don't Think

 


Největší událost letošní Hip Hop scény se blíží! Mos Def, Dilated Peoples, Madlib & Freddie Dibbs, Danny Brown, Majk Spirit & H16, PSH a desítky dalších můžete vidět 16.-18. 8. 2012 v Hradci Králové na festivalu Hip Hop Kemp 2012.

Soutěž skončila a tady jsou výherci: Kristýna Nosková, Lukáš Novotný a Pavel Vejvoda.

 

Přijďte i vy ostatní na hip hop událost roku. Nebude na ní chybět ani náš Prima COOL stan, před nímž vás čekají  trochu nechuťácký soutěže á la Těžká dřina s Romčou, moderátorem pořadu, a taky noční bouřlivácký dance party! … A pozor každý večer máme pro vás na tomhle festivalu jednu destrukčně kreativní lahůdku – stačí se vyladit na správnou kreativní hladinu, povzbudit malířské a kreslířské ambice a nebát se projevit svůj talent.

 

Anketa

Na jaký hudební festival se letos chystáš?