Přijďte si na COOL DAY zahrát s Bětkou z Re-play

Bětka Trojanová a její "trojkové" selfie
Bětka Trojanová a její "trojkové" selfie
Zdroj: Bětka Trojanová

Připravte se na 1. duben. Herní pořad svou přítomností poctí i oslavu narozenin Primy COOL.

Zapište si do kalendáře červenou fixou úterý 1. dubna.

Sobotní evergreen televizní obrazovky každého poctivého geeka a pařana Re-Play vám totiž na COOL DAYi nabídne ochutnávku toho nejzajímavějšího ze současné videoherní scény.Vstupenky na COOL DAY nelze kopit na místě. Kupujte je už teď za 100,- Kč na ticktestream.cz – kapacita je omezená!

Na oslavě pátých narozenin Prima COOL se tak můžete těšit především na dvojici zbrusu nových konzolí PlayStation 4 a čtveřici nadupaných herních notebooků. Ačkoliv ještě není jisté, jaké hry poctí disky PS4, na noteboocích si bude lebedit střílečka Quake Live. Na své si tak přijdou především milovníci poctivé, multiplayerové řežby.

Ps4

I pokud patříte mezi zapřisáhlé odpůrce konzolí a virtuálního násilí, Re-Play vás potěší přítomností luxusního rallye simulátoru Motorsport Simulator. Na něm si své skilly zase může procvičtit každý videoherní řidič!Motorsport Simulator

Tím vším bude provázet Alžběta Trojanová, všemi milovaná herní recenzentka a moderátorka Re-Play, společně s několika dalšími fachmany podílející se na přípravě Re-Playe.

Pokud nevíte, co od COOL DAY očekávat, směřujte své virtuální kroky sem. Zjistíte tak, že krom pozice Re-Play zde objevíte i vystajlovaný simulátor Formule 1, soutěž s Romanem Buťou z Těžké dřiny či koncert kapely Toxique.

Váš COOL se na vás v úterý 1. dubna těší v kulisách pražského klubu La Fabrika!

(lol)