Podívejte se na nový seriál o božích autech!

Obrázek uživatele KarelR
Superkáry by neměl minout žádný automobilový nadšenec!
Superkáry by neměl minout žádný automobilový nadšenec!
Zdroj: History Channel

Taky tak hladovíte poté, co nám zrušili Top Gear? Chybí vám vtipy pro otrlé a k tomu pořádně nadupaná auta, která jen tak neuvidíte? Pak je pořad Superkáry právě pro vás!

Ojedinělá automobilová show dává dohromady dva tvořivé nadšence do aut. Jedním z nich je Elo, majitel London Motor Museum, jenž do svého muzea sbírá ta nejzajímavější auta světové a filmové historie. Mezi jeho nejlepší kousky patří například jeden ze šesti vyrobených Batmobilů k filmu Batman (1989) nebo VW Brouk zvaný Herbie.

Druhý fanoušek do aut je farmářsky založený Will a právě díky němu především vznikají ty nejzajímavější automobilové kombinace. Do rukou se této dvojici dostane nejen Ferrari, ale také Mustang nebo Volkswagen Camper. Každá proměna je originální a z auta se stává nikde nesehnatelný unikát.

V prvním díle tohoto pořadu se hoši zaměří na jedno z původních Ferrari 412, které nezůstane pohromadě. Kluci se na něm vyřádí tak, že z italského závoďáku udělají pořádný americký pick-up! Chcete tuto proměnu vidět? Pak klikejte zde – Prima Play!